Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Перший у світі тонкий смартфон із оптичним зумом

Минулого тижня був представлений незвичний смартфон ASUS Zenfone Zoom. За зовнішнім виглядом він майже не відрізняється від інших смартфонів, але його камера оснащена 3-кратним оптичним зумом і оптичною стабілізацією зображення.

Раніше вже робилися спроби оснастити смартфони камерами з оптичним зумом, але у всіх цих смартфонів були висувні об’єктиви і вони були дуже громіздкі. У моделі Zenfone Zoom об’єктив японської компанії Hoya розташований горизонтально всередині корпусу.

Купити ASUS Zenfone Zoom

Система 3-кратного оптичного збільшення, реалізована в ZenFone Zoom, працює в діапазоні фокусних відстаней від 28 до 84 мм. З її допомогою можна «наблизити» об’єкт, що знімається без втрати якості зображення. Товщина менше 12 мм робить ASUS Zenfone Zoom найтоншим у світі смартфоном з оптичним зумом.

У смартфоні використовується 13-мегапіксельний сенсор зі зворотним засвіченням виробництва Panasonic. Фокусування лазерне, спалах — подвійний Real Tone. На корпусі є окремі кнопки для зйомки фото і відео, у якості кнопок для зума використовуються кнопки гучності.

Купити ASUS Zenfone Zoom

Інноваційний об’єктив смартфона ZenFone Zoom був створений фахівцями японської фірми Hoya. Він складається з 10 елементів, включаючи асферичні і призматичні лінзи. Чотири лінзи виготовлені зі скла, що сприяє, поряд з іншими інженерними рішеннями, підвищенню загальної якості фото- і відеозйомки.

Смартфон побудований на чотирьохядерному 64-бітному процесорі Intel Atom Z3590 2,5 ГГц, у нього 4 Гб оперативної і 128 Гб постійної пам’яті, є слот MicroSD. Екран 5,5″ FullHD з захисним склом Corning Gorilla Glass 4. ZenFone Zoom підтримує новітні високошвидкісні стандарти зв’язку LTE / 4G / NFC.

Сімкарта, на жаль, одна. Встановлений акумулятор на 3000 мАг з підтримкою швидкої зарядки 18 Вт. Від нуля до 60% смартфон заряджається за 39 хвилин. Корпус оброблений натуральною шкірою чорного або білого кольору.

Купити ASUS Zenfone Zoom

Якщо Вас зацікавила дана іноваційна модель, Ви можете замовити смартфон ASUS Zenfone у магазині комп’ютерної техніки Енрон. Інтернет-магазин Sconto також допоможе Вам отримати новинку.

Ви думали, що один смартфон збирається китайцем за кілька хвилин? Подивіться ролик про виготовлення цього смартфона. Зазвичай ми не замислюємося, наскільки складні у виготовленні звичні нам речі, а тут все це наочно показано.