Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Плата ECS H110-S2P випущена у вигляді окремого продукту

Як і передбачалося раніше, системи нового надмалого формату Mini-STX (5″×5″), запропонованого Intel, стрімко набирають популярність. З’являються не тільки нові системи класу barebone, але спостерігається навіть зворотний процес: так, компанія Elitegrpup Computer Systems вирішила випустити в продаж плату H110-S2P, яка раніше поставлялася лише в системах LIVA Pro.

Без корпусу вона буде коштувати приблизно 87 євро. Ціна здається виправданою навіть для японського ринку, оскільки плата, незважаючи на компактні розміри, володіє непоганою функціональністю і не без підстав претендує на звання кращої в своєму класі.

Купити комп'ютер у Вінниці

Хоча модель і не найновіша і в ній використовується наймолодший чіпсет «сотої» серії Intel (H110), але все ж вона може похвалитися підтримкою двох, а не одного, як це буває в даному типорозмірі, модулів SO-DIMM DDR4, а значить, пам’ять загальним об’ємом до 32 Гбайт працює в більш продуктивному двоканальному режимі.

Підтримуються практично всі процесори Intel Skylake за умови, що їх теплопакет не перевищує 65 ват, а значить, в список потрапляє і така продуктивна модель, як Intel Core i7-6700. Охолодження чіпсета, мабуть, лежить у сфері відповідальності власника, оскільки на всіх наявних знімках дана модель демонструє відкритий кристал H110 без будь-якого натяку на радіатор або хоча б металеву пластину. Тепловиділення чіпсета становить всього 6 ват, але при таких невеликих габаритах кристала за нього все-таки боязко.

Плата здатна живитися від будь-якого досить потужного джерела живлення постійного струму з напругою 19 вольт, що має круглий роз’єм діаметром 5,5 мм. Плата може похвалитися наявністю двох слотів M.2, один з яких розрахований на установку будь-яких SSD-накопичувачів типорозміру до 2280 включно, причому підтримуються моделі PCIe / NVMe. Другий слот призначений для установки контролера бездротового зв’язку. Але і без нього плата має провідний інтерфейс GbE.

Купити комп'ютер у Вінниці

Цікаво, що крім задньої групи роз’ємів, у неї є і передня з аудіотерміналом і портами USB 3.1 типів А і С. Це дуже зручно при наявності в корпусі системи відповідних посадочних місць, але якщо таких місць немає, передні роз’єми будуть просто перекриті корпусних панеллю.

Якщо ви вирішили придбати материнську плату з інтегрованим процесором, або звичайну плату без процесора, системну плату для збірки ігрового ПК у Вінниці — в магазині комп’ютерної техніки Енрон це не забере багато часу та зусиль. Також можна замовити потрібну модель у інтернет-магазині Сконто.