Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Платформа Intel Responsive Retail Platform для покупців і продавців

Генеральний директор Intel Брайан Кржаніч (Brian Krzanich) анонсував на заході NRF Retail’s BIG Show 2017 нову платформу Responsive Retail Platform (RRP) для роздрібної торгівлі.

Нова платформа призначена для того, щоб зв’язати в єдине ціле апаратну частину, програмне забезпечення, інтерфейси програмування додатків і сенсори стандартизованим способом. Її використання дозволить прискорити моніторинг запасів на складі, відстежувати звички покупця, а також персоналізувати його шопінг.

Платформа Intel Responsive Retail Platform

Ритейлерам більше не потрібно буде створювати власні платформи або намагатися об’єднати окремі рішення різних розробників, досить звернутися до Intel і її партнерів, де можна буде отримати готовий пакет.

Платформа RRP об’єднує різні технології. Наприклад, роботизовані рішення Tally від Simbe Robotics стежать за наповненням полиць, а ShopperMXTM HIVE забезпечить ритейлеру перегляд у віртуальній реальності внутрішнього планування магазину. Система відстежує трафік усередині магазину, так що компанія оперативно отримує інформацію, які товари в даний момент користуються найбільшим попитом.

Платформа Intel Responsive Retail Platform

Для покупця використання RRP означає значне спрощення процесу шопінгу. Для того, щоб купити ті ж джинси, йому досить вказати розмір і система в режимі реального часу повідомить їх кількість в наявності. Або ж щось на комп’ютерну тематику, у нашому випадку. Тим, хто прийшов повторно, будуть запропоновані товари з урахуванням їх побажань. Intel оголосила про намір інвестувати в новий проект протягом найближчих п’яти років близько $ 100 млн.

Тим не менш, ви можете купити комп’ютери, ноутбуки, планшети, смартфон, офісну техніку, аудіосистеми, периферію та комплектуючі в магазині Енрон у Вінниці прямо зараз, не чекаючи на розробку нового ПЗ від закордонних компаній. Зробити вище згадані покупки можна і на сайті інтернет-магазину Сконто.