Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Попит на смартфони китайських брендів продовжує зростати

Купити смартфон у Вінниці

У 2016 році на світовому ринку смартфонів очікується порівняно скромне зростання. Як вважають аналітики незалежних компаній, в поточному році у світі, порівняно із минулим роком, обсяг продажів смартфонів виросте на скромні 5,7%. На цьому тлі очікувані обсяги продажів смартфонів саме китайських брендів обіцяють збільшитися за рік на 15,6%. Якщо всі поставлені виробниками цілі будуть досягнуті — це буде вражаючий результат, Відповідно, у виграші залишаться також виробники комплектуючих для смартфонів — а це, в основному, теж китайські компанії.

Аналітики побачили збільшення попиту на комплектуючі для збірки смартфонів у середині лютого — практично відразу після завершення китайського Нового року. Незабаром після цього пройшов Mobile World Congress в Барселоні, де побачили світ новинки, включаючи моделі китайських компаній. До всього цього в Китаї оператори зв’язку запустили масові компанії по просуванню зв’язку четвертого покоління 4G. У цій країні на смартфони з підтримкою 4G можна виявити значні знижки, що додатково розігріє попит на новинки. Попутно китайські компанії продовжать освоювати ринки сусідів — Індії та інших країн Південно-Східної Азії.

Купити смартфон у Вінниці

Якщо поглянути на китайські бренди, найперше варто відзначити компанію Huawei. У 2015 році компанія Huawei продала 108 млн смартфонів. У 2016 році Huawei розраховує закріпити успіх, не в останню чергу завдяки новому флагману P9. За оцінками TrendForce, компанія зможе за рік продати 130 млн смартфонів, що буде відповідати річному зростанню обсягів на 16,7%.

Компанія Lenovo все ще відчуває труднощі з інтеграцією в бізнес недавно купленого у компанії Google підрозділу Motorola. Проте, значні вливання в бізнес з виробництва смартфонів обіцяють допомогти Lenovo збільшити за рік виробництво апаратів більш ніж на 20%.

Купити смартфон у Вінниці

Компанія Xiaomi не змогла реалізувати всіх планів, намічених на 2015 рік. Продажі смартфонів під цим брендом виявилися трохи нижче очікуваних. У поточному році Xiaomi обіцяє надолужити згаяне і покладає сподівання на свій останній флагман — на модель Mi 5.

З інших компаній аналітики відзначають OPPO і Vivo, які сукупно поставили на ринок в 2015 році близько 100 млн смартфонів, а в цьому році сподіваються спільно пробити позначку в 110 млн смартфонів за рік.

Серед розробників і виробників комплектуючих для смартфонів пожвавлення демонструє компанія MediaTek — з лютого вона наростила поставки однокристальних збірок, а також виробник збірок — компанія TSMC. У TSMC відзначають, що завантаження виробничих ліній для випуску 20-нм і 16-нм чіпів зараз вище, ніж у четвертому кварталі минулого року. Замовлення на 20-нм чіпи переважно йдуть від MediaTek, а 16-нм лінії завантажені замовленнями Apple (SoC A9) і HiSilicon (SoC Kirin).

Купити смартфон у Вінниці

Джерело TrendForce додає, що схожу активність проявляють виробники оперативної пам’яті для смартфонів. Очікується, що «подвиг» компанії Vivo з установкою в модель Xplay 5 цілих 6 Гбайт ОЗУ незабаром повторять всі провідні гравці на ринку смартфонів. Поки ж в ходу 2 Гбайт і, рідше, 3 і 4 Гбайт пам’яті.

Ні для кого не є таємницею, що купити усі перераховані вище смартфони Ви можете у магазині комп’ютерної техніки Енрон.