Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

PowerColor готує відеокарти Radeon RX Vega серії Red Dragon

Виробники відеокарт останнім часом не поспішають радувати геймерів новими моделями прискорювачів, особливо на чіпах AMD Vega. Що не дивно, адже їх головними клієнтами протягом декількох місяців були добувачі криптовалют, котрі без розбору змітають з прилавків карти середнього рівня і вище.

Проте, черговий виток «криптовалютної лихоманки» добігає кінця і AIB-партнери Advanced Micro Devices готові продовжити роботу над новими моделями графічних прискорювачів. Зокрема, тайванська корпорація TUL в доступному для огляду майбутньому виведе на ринок під брендом PowerColor відеокарти Radeon RX Vega 64 і RX Vega 56 серії Red Dragon.

Новинки являють собою більш доступну альтернативу виробам лінійки Red Devil і оснащуються спрощеною системою охолодження, що займає два слота розширення замість трьох. Кулер включає в себе відносно великий алюмінієвий радіатор, пронизаний декількома теплотрубками, і три ~ 90-мм вентилятора. Для виведення зображення передбачені порти HDMI і DisplayPort (x3).

Рекомендовані ціни відеокарт Power Color Radeon RX Vega 64 Red Dragon і Radeon RX Vega 56 Red Dragon поки тримаються в секреті. Втім, з огляду на те, що ринок все ще не оговтався від навали «кіберстарателів», їх роздрібна вартість напевно буде значно вище рекомендованої. Детальні технічні характеристики і терміни виходу нових карт будуть розкриті найближчим часом.