Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Придбайте аксесуари для ноутбука в магазині Енрон

Аксесуари для ноутбука

Буває стається так, що ваш незамінний помічник — ноутбук виходить з ладу, вам незручно на ньому працювати, не вистачає пристроїв вводу інформації, портів для карт MicroSD або ще щось. Для того, щоб вирішити майже всі подібні проблеми, існують аксесуари для ноутбуків, котрі продовжать термін служби або зроблять роботу більш комфортною.

Одним із таких додаткових пристроїв для ноутбука являються підставки для ноутбуків. Така підставка за рахунок додаткового вентилятора вбереже ваш ноутбук від перегріву та виходу з ладу комплектуючих, дасть можливість регулювати висоту дисплея (не окремо, ясна річ) на низькому столі, деякі моделі підставок мають ще й кріплення для ручок та іншого канцелярського приладдя. Таким чином, можна отримати багато плюсів за прийнятну ціну.

Аксесуари для ноутбука

Іншим, більш «крутим» варіантом підставки є столик для ноутбука, який має вбудовану систему охолодження у вигляді одного чи кількох вентиляторів. Його можна регулювати по висоті і класти на спеціальні підставки канцелярське приладдя чи документи.

Втрата або вихід з ладу зарядного пристрою для ноутбука може стати цілою проблемою у ряді випадків. Існує лише один спосіб якомога швидше її усунути — придбати новий зарядний пристрій (блок живлення). Для чого він потрібен, здається, зрозуміло.

Те ж саме стосується батареї ноутбука. Якщо ви її втратили або вона відпрацювала свій ресурс і неможливо увімкнути ноутбук без розетки — потрібна нова батарея. Придбати нову оригінальну батарею для своєї моделі ноутбука ви можете у магазині Енрон.

Аксесуари для ноутбука

Окрім того, багато користувачів використовують цифрові камери або мобільні пристрої для фото-, відеозйомки та інших потреб і час від часу виникає потреба скопіювати матеріали з них на ноутбук чи на стаціонарний копм’ютер. Для цього знадобиться такий аксесуар, як карт-рідер з переходом на USB, адже не всі моделі ноутбуків його мають. Для того ж послужать і кабелі-перехідники USB/microUSB, що підходять для мобільних пристроїв.

Можливо ви хочете вберегти свій ноутбук від викрадення? У нашому асортименті знайдуться і троси безпеки із кодовим замком, котрі втримають ваш пристрій на робочому місці, коли ви відійдете.

Усі ці та багато інших аксесуарів для ноутбуків ви можете прибдати у магазині комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці або зробити замовлення у інтернет-магазині Sconto, зайшовши у розділ «Портативная техника / Аксессуары для ноутбуков».