Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Придбайте ігрове комп’ютерне крісло AeroCool AC80C для вірної перемоги

Компанія AeroCool поповнила свій асортимент новим кріслом для гравців з кодовою назвою AC80C. Крісло оцінять багато користувачів, особливо завзяті гравці, які проводять за комп’ютером по багато годин протягом дня. Як стверджує AeroCool, новинка дозволить провести цей час з максимальним комфортом.

За заявою виробника, крісло AeroCool AC80C відрізняється високою ергономічністю, зручністю і надійністю. Спинка і сидіння крісла наповнені спеціальним високоякісним матеріалом, який зберігає форму навіть під час тривалих ігрових сесій. Користувач може налаштувати висоту і кут нахилу крісла відповідно до своїх уподобань, і так, щоб хребет не напружувався навіть при довгій роботі з комп’ютером.

Ігрове комп'ютерне крісло AeroCool AC80C

Міцність крісла AeroCool AC80C забезпечується металевою рамою, гідравлічним приводом, розрахованим на вагу до 120 кг, і міцною п’ятикутною хрестовиною з 50-мм коліщатками, покритими поліуретаном. Це покриття забезпечує практично безшумне переміщення крісла і не залишає слідів на підлозі.

Також крісло AeroCool AC80C має вельми привабливий зовнішній вигляд, що оцінять багато геймерів. Як і більшість ігрових крісел, AeroCool AC80C виконане в стилі сидіння спортивного автомобіля, має вставки контрастних кольорів (червоний, білий, помаранчевий, синій і зелений) і невеликий виріз на спинці. Оббивка крісла має візерунок, що імітує вуглецеве волокно. Відзначимо, що для користувачів, які віддають перевагу строгому стилю, доступна версія повністю чорного кольору, без яскравих вставок.

Ігрове комп'ютерне крісло AeroCool AC80C

Придбати ігрове комп’ютерне крісло AeroCool AC80C, в команді з яким (і з потужним ПК також) ви зможете одержати перемогу у будь-якому комп’ютерному бою, ви можете навіть зараз, завітавши до магазину комп’ютерної техніки Енрон у місті Вінниця. Ви можете випробувати вище згадане ігрове крісло на практиці, після чого вирішити, що ви хочете його собі.