Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Придбайте монітор у Вінниці для комфортної роботи

Придбайте монітор у Вінниці

Тим, що монітор потрібен для виводу інформації, отриманої в результаті обробки даних на комп’ютері, сьогодні нікого не здивуєш. Монітор — пристрій універсальний і служить не тільки для підключення до комп’ютера. Крім цього, його можна використовувати в якості другого дисплея для ноутбука, при наявності необхідного програмного і апаратного забезпечення на ньому можна дивитися телевізійні програми, підключати до ігрових приставок на кшталт xBox або PlayStation, програвати фільми за допомогою медіаплеєра тощо.

В залежності від ваших потреб вам потрібен монітор із певними параметрами та функціоналом. Основними характеристиками при виборі монітора слугують, ясна річ, розміри екрана та роздільна здатність. Як не дивно, але ці параметри прямо пропорційні вартості монітора. З розмірами все зрозуміло — вони визначаються у дюймах по діагоналі, наприклад, 15″, 17″, 19″, 22″, 24″ і так далі. На сьогодні існують і 80-дюймові настінні монітори, котрі мають ледве не безліч функцій.

Придбайте монітор у Вінниці

Що ж стосується роздільної здатності, то максимальне співвідношення ширини і висоти у пікселях прямо залежить від розмірів екрана по діагоналі. Сьогодні все більшої популярності набирають монітори із співвідношенням сторін 16:9, котрі приходять на зміну звичним ЕПТ-моніторам формату 3:4. Популярними роздільними здатностями сьогодні є 2048х1536, 1920х1080, 1366х768 рх та ін. Більша роздільна здатність дозволяє отримати чіткіше зображення і дає змогу працювати комфортніше.

Для роботи із офісними документами та роботи в інтернеті за пк краще буде придбати рідкокристалічний монітор із співвідношенням сторін 4:3. Для більш зручного перегляду відео та фільмів оптимальним буде монітор формату 16:9. Якщо ж ви бажаєте переглядати відео високої якості або повністю перенестися в ігровий світ — купуйте монітор із великою діагоналлю, наприклад, 27″.

При виборі рідкокристалічних моніторів вам слід звертати увагу на наступні параметри:

Придбайте монітор у Вінниці
  • тип матриці
  • час відгуку матриці
  • роздільна здатність екрана
  • контрастність
  • яскравість
  • кут огляду екрана

Ви можете придбати LCD-монітор для домашніх, офісних чи інших потреб в магазині комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці. Ви можете зателефонувати нам та зробити замовлення нестандартної моделі монітора, наприклад, із підтримкою роздільної здатності 4K чи QuadHD, з дуже високою контрастністю та ін.

Замовити та купити монітор для свого комп’ютера чи мультимедійного центра можливо і в інтернет-магазині Sconto. Монітори знійдете у категорії «Компьютерная техника / Мониторы». Працюємо із доставкою по Україні, без вихідних.