Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Придбайте принтер для повсякденних потреб у Вінниці

Купити принтер у Вінниці

Сьогодні важко уявити життя без документів, фотографій, та й просто без принтера. Притнери та багатофункціональні пристрої можна використовувати для різних потреб. Але для цього принтер повинен володіти певним функціоналом, тому підходити до його вибору потрібно з розумом.

На сьогодні вибір може поставати між тим, який принтер краще купити — струменевий чи лазерний, для чорного чи кольорового друку і тд.

Лазерні принтери друкують «порошковими чорнилами» — тонером і бувають чорно-білі та кольорові. Відповідно, чорно-білий лазерний принтер придатний для друку лише тексту та документів. Він забезпечує високу швидкість друку, дає можливість за кілька хвилин роздрукувати дисертацію або невелику книгу. Кольоровий лазерний принтер, відповідно, здатен друкувати фото, зображення, буклети і тд.

Перевагами чорно-білого лазерного принтера є:

  • ідеально справляється з друком документів
  • висока швидкість друку
  • витримує високе навантаження друку
  • низька вартість друкованої сторінки

В свою чергу, кольоровий лазерний принтер має такі переваги: дозволяє друкувати сторінки, що містять зображення, показує високу швидкість друку. Проте вартість такого друку висока і краще буде скористатися кольоровим струменевим принтером.

Струменеві принтери друкують рідкими чорнилами, завжди адаптований під кольоровий друк. Можна використовувати як чорний картридж, так і кольорові. Такий принтер можна використовувати у якості універсального пристрою для друку в офісі чи вдома.

Беззаперечними перевагами струменевих принтерів можна назвати:

Купити принтер у Вінниці
  • чудова якість друку, особливо, кольорового
  • низька ціна принтера та картриджів
  • середня швидкість друку

Проте, якщо порівняти із лазерним принтером, вартість друку все ж вища, та і обслуговувати струменевий принтер важче.

Таким чином, для друку тексту та документів краще купувати лазерний чорно-білий принтер, а для друку фото — струменевий, з кольоровими картриджами. Придбати і ті, і інші принтери ви завжди можете у магазині комп’ютерної техніки Енрон (Вінниця). Якщо ви не маєте можливості до нас завітати — вам на поміч прийде інетрент-магазин Sconto. Вибрати та замовити принтер для ваших потреб ви можете у розділі «Офисная техника / Принтеры».