Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Придбайте сучасну клавіатуру та працюйте з комфортом

Придбайте сучасну клавіатуру

Ви протягом кількох останніх років відчуваєте дискомфорт, коли потрібно надрукувати великий текст, та ще й швидко? Або лише збираєтесь придбати комп’ютер і не знаєте, який пристрій вводу краще всього підійде вам для роботи або для розваг? Відтепер вам не потрібно буде про це перейматися. Магазин комп’ютерної техніки Енрон має у своєму асортименті широкий перелік клавіатур різних виробників та моделей.

На сьогодні клавіатури виробляються по кількох технологіях — механічні, гумові, гумово-плівкові, мембранні, безкнопкові тощо. Але найрозповсюдженішими все ж стали гумові та гумово-плівкові клавіатури. Все тому, що вони мають ряд переваг перед іншими клавіатурами, а насамперед — їх виробництво досить дешеве. До цієї категорії відносяться майже всі клавіатури, котрі вам доводилося бачити. Ми представляємо вам широкий вибір таких клавіатур будь-якого кольору, типу підключення, з додатковими клавішами або без і тд.

Для повсякденної роботи вам буде краще вибрати саме гумово-плівкову клавіатуру, оскільки: вона не створює зайвого шуму, має добру тактильну віддачу, недорога (зазвичай 4-10$), дозволяє швидко друкувати, має досить великий ресурс роботи і тд.

Придбайте сучасну клавіатуру

Якщо ж ви потребуєте клавіатуру для дещо менш розповсюджених занять, аніж друк тексту, наприклад, для ігор або ж ви протягом довгих років звикли до механічних клавіатур — ви маєте змогу придбати і їх. На них дуже зручно друкувати, мають чудову тактильну віддачу. Деякі клавіші клавіші можна програмувати, це, як правило, не можна робити на дешевих клавіатурах з попередньої категорії. Але такі клавіатури мають дещо більші розміри (товщина від 20 мм) і коштують дещо більше, але воно того варте.

Придбати ігрову або звичайну клавіатру для офісної роботи ви можете у магазині комп’терної техніки Енрон у Вінниці. Якщо у вас немає багато часу — ви можете замовити та придбати клавіатуру за допомогою інтернет-магазину Sconto. Клавіатури знайдете у категорії «Компьютерная техника / Клавиатуры».