Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Принтер Epson L805 підійде для масового друку фотографій

Компанія Epson пропонує любителям фотографії, які бажають мати тверду копію знімка в своєму архіві, скористатися для її друку фотопринтером Epson L805. Він належить серії «Фабрика друку Epson», головною особливістю якої є відсутність картриджів — замість них використовується блок зі спеціальними ємностями для заправки чорнила.

Поєднання надійної п’єзоелектричної технології друку Epson Micro Piezo і вбудованих ємностей для заправки чорнил замість картриджів дозволяє домогтися рекордно низької собівартості друку сторінки. Одного набору чорнила вам може вистачити на 3 роки друку, якщо друкувати щомісяця 50 знімків.

Принтер фабрика друку Epson L805

На відміну від попередника, принтер Epson L805 має підтримку підключення по бездротовій мережі Wi-Fi, якої так не вистачало першій моделі. В іншому це все той же перевірений часом Epson L800 з дещо покращеним «залізом».

Ще однією перевагою «Фабрики друку» Epson L805 є підтримка програми Epson iPrint. Додаток працює з мобільними пристроями на базі iOS і Android і підтримує файли у форматі JPEG і PDF. Досить підключити мобільний пристрій до принтера через роутер і можна друкувати фотографії. До речі, роздільної здатності принтера (до 5760 × 1440 крапок на дюйм) вистачить навіть для друку фотографій з дзеркальних фотокамер.

Принтер фабрика друку Epson L805

Epson L805 — це перший шестикольоровий принтер серії «Фабрика друку Epson» з підтримкою Wi-Fi. У ньому використовуються для друку водорозчинні чорнила, які краще змішуються між собою, забезпечуючи природне перенесення кольорів на фотопапері.

Epson L805 дозволяє друкувати фотографії як з полями, так і без них, аж до формату А4. Можна вибрати акуратну рамку по краю фотографії або друк «в край», правда, в такому випадку, все, що виходить за рамки зазначеного формату, кадрується. Також з його допомогою можна друкувати на дисках (тільки потрібні диски зі спеціальною поверхнею для струменевого друку).

Принтер фабрика друку Epson L805

Для заправки принтера особливих навичок і умінь не потрібно. Від’єднайте блок з чорнилом від принтера, відкрийте заглушки кожної ємності, просто переверніть баночку з чорнилом носиком вниз і перелийте їх в ємності. Закрийте заглушки, встановіть блок на місце — готово.

Тим, хто збирається купити принтер, компанія рекомендує відвідати один з офіційних шоу-румів Epson і самостійно протестувати його. Поки що, новинка в Україні недоступна.

Принтер фабрика друку Epson L805

Але це не стане перешкодою у придбанні лазерного чи струменевого принтера Canon, HP, Epson та інших у комп’ютерному магазині Енрон, Ви можете замовити та купити принтер в інтернет-магазині Sconto. Це обійдеться Вам дещо дешевше, до того ж, не доведеться відриватися від справ і йти в магазин.