Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Принтери в Енроні — тепер Ви маєте можливість надрукувати все

Купити принтер у Вінниці

У всіх власників стаціонарного комп’ютера або ноутбука з часом виникає думка купити принтер, сканер, а може бути, навіть МФУ (багатофункціональний пристрій, що поєднує в собі принтер, копір і сканер). Адже школярам і студентам постійно доводиться роздруковувати реферати, курсові. Але і працюючим людям також потрібен принтер, роздрукувати плани занять, квитанції про оплату або грошовий переказ. Але ж є ще люди захоплюються фотографією, оскільки мало сфотографувати — потрібно ще й роздрукувати.

Магазин комп’ютерної техніки Енрон має в асортименті принтери та багатофункціональні пристрої від різних виробників (Canon, HP, Epson та ін). У нас Ви зможете придбати струменеві принтери (друк текстів, кольорові — для друку фото), лазерні принтери (дешевий та швидкий друк текстів), а також пристрої «3 в 1» — лазерний принтер, копір та сканер.

Для того, щоб правильно вибрати модель принтера, потрібно визначитися з такими параметрами: для чого Ви його купуєте; який обсяг друку на місяць вас цікавить; скільки Ви готові витратити на розхідні матеріали.

Саме словосполучення «домашній лазерний принтер» перестало сприйматися як витончене знущання зовсім недавно — біля 5 років тому. До цього часу лазерні принтери могли собі дозволити лише організації. Сенс в покупці додому лазерного принтера є тоді, коли Вам регулярно потрібно роздруковувати текстові документи в порівняно великих обсягах — від пари десятків до кількох сотень листів в день.

Купити принтер у Вінниці

Якщо Ви друкуєте не більше однієї-двох сторінок в день, то вас не розорять і витрати на чорнило для струменевого принтера. З іншого боку, як показує практика, при таких обсягах друку один картридж з тонером вам може прослужити цілий рік і навіть більше. Якщо Ви задумали купити лазерний або струменевий принтер, але не знаєте на які характеристики звернути увагу — консультанти нашого магазину Вам допоможуть з вибором. Втім, завжди можна зорієнтуватися по детальних тестах та відгуках в інтернеті.

Особливо високою якістю друку та надійністю відрізняються лазерні принтери HP LaserJet. Придбавши принтер HP додому або в офіс, Ви отримаєте високу якість друку і будете впевнені, що він прослужить більше 5 років без поломок.

Окрім того, що лазерні та струменеві принтери Canon, HP, Epson є в комп’ютерному магазині Енрон, Ви можете замовити та купити принтер в інтернет-магазині Sconto. Це обійдеться Вам дещо дешевше, до того ж, не доведеться відриватися від справ і йти в магазин.