Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Пристрої Apple отримають нову файлову систему на iOS 10.3

Через добу після релізу iOS 10.2.1 компанія Apple почала тестування iOS 10.3. Розробники та користувачі, які мають відповідний профіль, вже можуть завантажити на свої пристрої першу бета-версію. На перший погляд може здатися, що нововведень в iOS 10.3 не так багато, але вони досить важливі. Найголовнішою зміною в новій прошивці стало те, що після поновлення всі мобільні пристрої Apple будуть переведені на більш досконалу файлову систему Apple File System (APFS), представлену в минулому році на конференції для розробників WWDC 2016. APFS розроблена спеціально для Flash / SSD-накопичувачів з використанням нового підходу до зберігання інформації, що також сприяє підвищенню безпеки.

Операційна система iOS 10.3

Ще одне нововведення в iOS 10.3 порадує всіх власників бездротових навушників AirPods. Так як їх досить легко втратити, Apple додала в нову прошивку функцію Find My AirPods, що працює за аналогією з Find My iPhone. Так як в навушниках немає GPS-модуля, то пошук здійснюється за допомогою Bluetooth, а це означає, що їх можна знайти тільки в межах 5-10 метрів. Крім відображення розташування AirPods на карті, користувач може увімкнути відтворення звуку в кожному окремому навушнику, якщо був загублений тільки один з них. Ця функція допоможе, якщо навушники випали в траву або сніг.

Операційна система iOS 10.3

Також в iOS 10.3 розробники додатків отримали можливість відповідати на коментарі в App Store. Така функція вже давно є в Google Play, а тепер з’явиться і в магазині додатків від Apple. Функція запрацює з офіційним релізом iOS 10.3.

Інші зміни в iOS 10.3 beta 1:

  • віджет для стандартного додатка «Підкасти»;
  • в налаштуваннях з’явилося більше можливостей з управління безпекою;
  • в CarPlay доданий швидкий доступ до останніх трьох додатків;
  • в браузері Safari з’явилася підтримка функції «Зменшити рухи» у веб-додатках;
  • повністю перероблений розділ сховища iCloud;
  • в програмі «Карти» за допомогою 3D Touch можна дивитися погоду в різних місцях.
Операційна система iOS 10.3

Крім усього перерахованого вище, в першій беті iOS 10.3 користувачі також виявили приховану опцію, що дозволяє активувати на планшетах «плаваючу» клавіатуру. Вона з’являється в невеликому вікні, яке можна вільно переміщувати по екрану. При цьому доступна дана опція тільки на моделях iPad з діагоналлю дисплея 9,7 дюйма або менше.

Як завжди, Apple випустить кілька бета-версій, щоб протестувати всі нові функції і усунути баги, а тільки потім відбудеться офіційний реліз iOS 10.3. Придбати нові айфони, зокрема iPhone 7, а також планшети Apple можна у комп’ютерному магазині Енрон у Вінниці та інтернет-магазині Сконто, як і iPhone 6s та смартфони більш ранніх моделей.