Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Прийшов час попрощатися з Nexus 9 — продукт зник без сліду

Не всі пристрої Nexus однаково корисні. Якщо смартфони Nexus 5 і планшети Nexus 7 до сих пір користуються популярністю, то Nexus 6 і Nexus 9, хоч вони і більш нові, дійсно важко побачити у кого-небудь в руках. Швидше за все, Nexus 9 ви вже не побачите. Сам Google не хоче, щоб ви його бачили. Прийшов час попрощатися з цим планшетом, і Google вже попрощався.

Купити планшетний ПК у Вінниці

В кінці 2014 року компанія спільно з Google представила топовий планшет Nexus 9, який став першим апаратом з 64-бітовим ARM-процесором від NVIDIA. Як і завжди, пристрій серії Nexus працює на «голому» Android.

Планшет HTC Nexus 9 став першим пристроєм на платформі 64-бітного чіпсета NVIDIA Tegra K1 з архітектурою ARMv8 і двома ядрами NVIDIA Denver. Всі інші пристрої, в тому числі ті, виробником яких виступає сама NVIDIA, оснащувались чотирьохядерними чіпсетами Tegra K1 з ядрами ARM Cortex-A15, що використовують набір команд ARMv7.

Купити планшетний ПК у Вінниці

Також в Tegra K1 встановлені 2 ГБ оперативної пам’яті і графічний прискорювач NVIDIA Kepler DX1 на «дорослій» мікроархітектурі Kepler. Остання використовується, наприклад, у відкритих NVIDIA Tesla. Тактова частота процесора становить 2,3 ГГц.

Співробітники Android Police стежили за змінами в Google Store. Вони помітили зникнення сторінки під назвою «Tablets», яка тепер представляє з себе сторінку з інформацією про планшет Pixel C. У той же час сторінка продукту Nexus 9 зникла безслідно.

Купити планшетний ПК у Вінниці

Зазвичай інформація про продукт зберігається на сайті з позначкою «Продукт більше не доступний», але не у випадку з Nexus 9. Інформація про це планшет стерта. Бути може, нам варто чекати щось нове на Google I/O, якщо у планшетів бренду Nexus є майбутнє. Отримати у своє розпорядження всі доступні моделі смартфонів та планшетів Google Nexus Ви зможете, звернувшись до магазину комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці.