Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Процесори Intel Apollo Lake перевершать по продуктивності Braswell

В ході конференції IDF 2016 корпорація Intel анонсувала нове покоління енергоефективних процесорів під назвою Apollo Lake. Нові чіпи, в першу чергу, займуть місце в дешевих ноутбуках, планшетах і комп’ютерах, на кшталт Compute Stick.

Процесори Intel Apollo Lake

Кілька днів тому, на виставці Computex 2016 корпорація Intel запевнила, що процесори наступного покоління з кодовим ім’ям Apollo Lake вийдуть на ринок до кінця поточного року. Зараз з’явилася нова інформація про майбутні вироби.

Чіпи Apollo Lake прийдуть на зміну Braswell. Як і попередники, нові вироби будуть виготовлятися за 14-нанометровою технологією. При цьому перехід з архітектури Airmont на Goldmont дозволить поліпшити всі ключові характеристики. Тепер у розпорядженні мережевих джерел виявився слайд, що дозволяє оцінити, наскільки істотними виявляться зміни.

Процесори Intel Apollo Lake

У порівнянні з попередньою архітектурою Airmont, Goldmont характеризується більш високою продуктивністю як x86-64 ядер, так і графічного блоку. До слова, останній буде ідентичним вживаному в процесорах Intel Skylake. Також нові чіпи отримають апаратну підтримку популярних кодеків, таких як HEVC.

Процесори Intel Apollo Lake

Отже, судячи з оприлюдненої інформації, обчислювальна продуктивність ядер Apollo Lake, в порівнянні з Braswell, підніметься практично на третину — на 30%. До складу чіпів, що готуються до випуску, увійде нове графічне ядро — рішення дев’ятого покоління (Gen9): воно теж забезпечить збільшення швидкодії в порівнянні з попередником на 30%.

Процесори Intel Apollo Lake

У стандартній конфігурації процесори Apollo Lake працюватимуть з 4 ГБ оперативної пам’яті LPDDR3, проте інженери Intel передбачили можливість застосування пам’яті DDR3L або більш нової LPDDR4. Для твердотільних накопичувачів передбачені інтерфейс M.2 і, більш привабливий для бюджетних пристроїв, EMMC. З інтерфейсів вводу-виводу Intel пропонує використовувати Type-C USB і бездротові технології.

Говориться про можливість продовження часу автономної роботи портативних комп’ютерів від акумуляторної батареї на 15%. За словами представників чипмейкера, нова платформа забезпечить найкращу продуктивність при низькому енергоспоживанні в сегменті недорогих пристроїв, які, до речі, з’являться на ринку в третьому кварталі цього року.

Процесори Intel Apollo Lake

Втім, потрібно підкреслити, що це лише «паперові» дані. Наскільки близькими вони виявляться до реальності, покажуть тести. Додамо, що чіпи Apollo Lake будуть орієнтовані на недорогі ноутбуки, пристрої «два в одному» і малопотужні настільні комп’ютери.

Нова архітектура процесорів Apollo Lake дозволить суттєво підвищити продуктивність комп’ютерів, ноутбуків та пристроїв 2-в-1. Наразі ви можете купити ноутбук, планшет або просто процесор на базі найновішої архітектури Skylake 14 нм у Вінниці в комп’ютерному магазині Енрон, або ж придбати все назване у інтернет-магазині Сконто.