Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Процесори Intel Core восьмого покоління будуть на 15% продуктивніші

Корпорація Intel оприлюднила презентаційний слайд, який свідчить про те, що як мінімум деякі серії процесорів Core восьмого покоління будуть створюватись за 14-нанометровою технологією виробництва.

Intel, нагадаємо, почала застосовувати 14-нанометровий техпроцес ще при випуску чіпів з кодовим ім’ям Broadwell — Core п’ятого покоління. Потім пішли рішення сімейства Skylake, або Core шостого покоління.

Процесори Intel Core восьмого покоління

В даний час за 14-нанометровою методикою виготовляються найбільш передові процесори Intel з кодовим ім’ям Kaby Lake, які на комерційному ринку представлені виробами Core сьомого покоління.

Слайд Intel говорить про те, що в сімействі Core восьмого покоління за 14-нанометровою технологією будуть випускатися високопродуктивні процесори, зокрема, рішення Core i7. Ці чіпи, які фігурують також під кодовим ім’ям Coffee Lake, як стверджується, забезпечать приріст швидкодії в порівнянні з попередниками на 15% (за даними бенчмарка SysMark). Такі чіпи, як очікується, будуть представлені в другій половині нинішнього року.

Крім того, сімейство Core восьмого покоління включатиме процесори Cannonlake. Для цих виробів передбачена вже 10-нанометрова технологія випуску. Спочатку чіпи Cannonlake будуть позиціонуватися в якості платформи для комп’ютерів з наднизьким енергоспоживанням.

Процесори Intel Core восьмого покоління

Раніше виконавчий директор Intel Брайан Кржаніч (Brian Krzanich) заявляв, що поставки процесорів Cannonlake в обмежених кількостях планується почати в кінці поточного року. У 2018-му обсяг випуску таких рішень збільшиться. Крім того, вже в поточному році Intel планує запустити дослідну лінію з виготовлення 7-нанометрових мікропроцесорів.

Ви маєте можливість придбати за доступними цінами процесори Intel з вбудованою графікою або без, а також ноутбуки на базі процесорів Intel у Вінниці в магазині Енрон або у інтернет-магазині Сконто. Приєднуйтесь до нас у ВКонтакте, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу комп’ютерної та мобільної техніки (посилання є на сайті та у групах).