Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Професійний WQHD-монітор BenQ PD2700Q

Широкий модельний ряд, грамотний маркетинг і адекватна цінова політика в поєднанні з гарною якістю продукції — запорука успіху майже будь-якої компанії. BenQ давно прославилася своїми якісними і доступними моніторами — не гірше конкурентів, але за менші гроші. Причому продукція компанії досить логічно поділена за серіями: максимально доступні монітори окремо, напівпрофесійні моделі окремо і так далі.

Професійний WQHD-монітор BenQ PD2700Q

Представлений зовсім недавно новий монітор BenQ PD2700Q, по всій видимості, є продовженням усіма улюблених моделей серії BL, яка вже давно не оновлювалася. Відштовхуючись від технічних характеристик пристрою, можна зробити висновок, що новинка націлена на тих, хто збирається придбати свій перший WQHD-дисплей для роботи з графікою.

Під абревіатурою PD в BenQ розуміють Professional Design (Designer). Простіше кажучи, PD2700Q розрахований на людей, які працюють з анімацією, CAD / CAM-програмами і кольором, де стандартний колірне охоплення є достатнім. Раніше розглянута модель із серії PV (Professional Video) створена для професійних відеографів, а PG (Professional Graphics) — для фотографів, які потребують можливого максимуму від монітора. Втім, дві останні серії майже не відрізняються за можливостями і використовуваними технологіями.

Професійний WQHD-монітор BenQ PD2700Q

В BenQ PD2700Q встановлена ​​AHVA-матриця виробництва AU Optronics (AUO), модель M270DAN02-00B. Подібні панелі компанія виробляє ще з 2014 року. Це професійне 10-бітове (8 біт + FRC) рішення розміром 27 дюймів з роздільною здатністю 2560 × 1440 пікселів (стандарт WQHD), співвідношенням сторін 16:9, стандартним колірним охопленням на рівні sRGB і звичайною W-LED-підсвіткою без використання ШІ-модуляції (Flicker-Free). Сама матриця відноситься до IPS-типу, так що не варто лякатися незнайомих назв.

Щільність пікселів монітора з такою діагоналлю і роздільною здатністю становить 110 ppi. Кути огляду максимальні для сучасних панелей — 178 градусів в обох площинах.

Професійний WQHD-монітор BenQ PD2700Q

Заявлена ​​максимальна яскравість — 350 кд / м2, а коефіцієнт статичної контрастності 1000:1. Час відгуку 12 мс, виміряний за методикою GtG, не потішить любителів пограти, але нітрохи не збентежить користувачів, що підбирають монітор для роботи. До того ж заявлені цифри давно ні про що не говорять, фактично модель за швидкісними показниками нітрохи не гірша за конкурентів із заявленими 4-6 мс.

Дизайн у BenQ PD2700Q класичний — з широкими, але не дуже глибокими рамками. Така зовнішність, швидше за все, ще довго буде характерною для професійних рішень для роботи з кольором.

Професійний WQHD-монітор BenQ PD2700Q

Підставка, звісно, теж професійна — з усіма доступними ступенями свободи. А ось заводське калібрування і тим більше можливість проведення апаратного калібрування для PD2700Q не заявлені. Немає у моделі і датчиків зовнішньої освітленості і присутності. Виробник говорить лише про 100-відсоткове покриття схожих колірних просторів sRGB і Rec.709 (фактично це sRGB з іншими налаштуваннями гами для Full HD-телевізорів). На додаток до цього, в порівнянні з іншими серіями моніторів BenQ, в PD2700Q компанія додала спеціальні встановлені режими CAD / CAM і Animation, які посилюють контрастність картинки для більш комфортної роботи з тонкими лініями і їх кращого опрацювання на загальному тлі.

Професійний WQHD-монітор BenQ PD2700Q

Стандартні 60 Гц можуть бути отримані при використанні будь-якого з доступних у монітора інтерфейсів, а заявлених 76 Гц можна досягти лише після сильного зниження робочої роздільної здатності. Вибір самих інтерфейсів наступний: цифрові HDMI 1.4, Display Port 1.2 і mini Display Port 1.2. Від найбільш поширеного DVI-D виробник, на жаль, відмовився.

Для роботи з периферією в моніторі передбачено два порти USB 2.0 і 3,5-мм аудіовихід для підключення навушників або зовнішньої акустичної системи. Є і вбудована акустика, але дуже проста — стереосистема потужністю 2 Вт не може видати високу гучність і якісний звук. З іншого боку, вона тут не для цього, а щоб окремі колонки для відтворення будь-яких робочих звуків або спілкування по «Скайпу» не доводилося купувати.

На момент даний момент монітор BenQ PD2700Q вже почав надходити в продаж на території України. Його вартість починається з 10400 гривень в перевірених магазинах, що автоматично робить його найдоступнішим 27-дюймовим WQHD-монітором на ринку. Це вдвічі менше, ніж просять за недавно розглянутий PV270 з більш серйозною начинкою і розширеним колірним охопленням. Герой статті розрахований на не дуже вимогливих користувачів, які спокійно обходяться колірним простором sRGB. А таких, повірте нам, більшість.

Придбати монітор для домашнього користування, монітор для ігор від BenQ, а також для роботи із графікою, форматів 4:3, 16:9, 21:9 UltraWide (під замовлення) ви можете як в нашому магазині техніки Енрон у Вінниці, так і в інтернет-магазині Сконто.