Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Raijintek доповнила серію корпусів Thetis моделлю з вікном

Колись комп’ютерні корпуси з вікном були екзотикою, а часто навіть долею моддерів, які самостійно прорізали бічну панель і встановлювали вікно. Але в наші дні інколи здається, що корпуси з вікном або прозорою стінкою зустрічаються мало не частіше класичних непрозорих моделей.

Ось і компанія Raijintek поповнила серію корпусів Thetis моделлю Thetis Window, розшифровувати назву якої не треба — воно говорить сама за себе. Втім, новинка виглядає дуже акуратно і симпатично. Однією з її характерних особливостей є розташування системної плати: вона встановлюється розвернутою на 180 градусів відносно стандартного розташування.

ПК-корпус Raijintek Thetis з вікном

Корпус компактний: при габаритах 210 × 360 × 366 мм він може претендувати хіба що на звання малої башти, але при цьому Thetis Window підтримує встановлення системних плат найпопулярнішого форм-фактору ATX, а значить, годиться для збирання серйозної ігрової або робочої системи.

На ринок нова модель поставляється в двох варіантах, чорному і сріблястому, і обидва виглядають непогано, але на наш погляд, чорний у поєднанні з димчастим загартованим склом виглядає все-таки краще, особливо при грамотній реалізації підсвічування. Продукцію Raijintek не назвеш крихкою: Thetis Window виконаний зі сталі SPCC товщиною 1 мм, передня панель вирізана з 1,5-мм алюмінієвого листа, а бічна — з листа загартованого скла товщиною 3 мм.

Прихованих відсіків для встановлення накопичувачів у новинки по два для кожного зі стандартних форм-факторів, 3,5″ і 2,5″, посадкових місць для карт розширення сім, що відповідає стандарту АТХ. Під верхньою панеллю можна встановити пару 120-мм вентиляторів або радіатор типорозміру 240, знизу — ще один вентилятор, ну а ззаду вже встановлено 120-мм вентилятор з підсвічуванням.

Оскільки Thetis Window досить компактний, він накладає певні вимоги на габарити комплектуючих. Завдяки своїй ширині, втім, висота процесорного кулера може досягати солідних 170 мм, а ось максимальна довжина графічної карти обмежена скромним значенням 280 мм. Довгі блоки живлення сюди також не підійдуть, хоча більшість моделей формату ATX цілком сумісні. Важить новий корпус Raijintek не так вже й багато — всього 5,2 кг.

Купити корпуси для ПК у Вінниці можна в комп’ютерному магазині Енрон або в інтернет-магазині Сконто. Доступний на вибір широкий асортимент.