Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Репітер Wi-Fi ASUS RP-AC56: Інтернет тепер скрізь

ASUS RP-AC56 вміє працювати не тільки в якості звичайного дводіапазонного і двоканального повторювача мережі Wi-Fi, але і завдяки наявності гігабітного порту — як медіаміст або компактна точка доступу. А крім того, у RP-AC56 є гніздо 3,5 мм для виведення звуку від вбудованого в прошивку DLNA-аудіоплеера. Ось такий незвичайний гібрид універсального репітера і «радіо» нового століття.

Купити репітер Wi-Fi ASUS RP-AC56

Репітер ASUS RP-AC56 зовні трохи більше «грубуватий», ніж інші мережеві продукти цього бренду. Пристрій має розміри 139 × 85 × 33 мм і важить трохи більше 200 г. Для підключення до електричної мережі краще виділити окрему розетку, бажано «плоску», не надто сильно заглиблену. В іншому випадку пристрій буде перекривати відразу кілька сусідніх роз’ємів або просто з’являться труднощі з установкою. Великий плюс у тому, що електрична вилка повертається на кут до 90°.

Купити репітер Wi-Fi ASUS RP-AC56

В компактний корпус упакували вбудований блок живлення і досить пристойну начинку. В ASUS RP-AC56 встановлений процесор MediaTek MT7621ST (880 МГц × 1). Точно такий же використовується в багатьох сучасних роутерах. Правда, пам’яті тут незрівнянно менше: 64 Мбайт RAM і всього 16 Мбайт для прошивки. Але для репітера більше і не треба. Радіомодулів в пристрої два, обидва підтримують Wi-Fi 2×2:2 — MediaTek MT7603EN (802.11 b/g/n до 300 Мбіт/с) і MT7612EN (802.11 a/n/c до 867 Мбіт/с). Загалом, апаратна складова хороша і сучасна. Для виведення звуку додатково встановлені ЦАП Realtek і кодек Wolfson.

Купити репітер Wi-Fi ASUS RP-AC56

ASUS RP-AC56 вміє працювати в чотирьох режимах:

  • Повторювач — прийом і передача ведеться в одному і тому ж діапазоні, можна створити два повторювача точки доступу (ТД) для 2,4 і 5 ГГц;
  • Так званий ExpressWay — прийом сигналу від батьківської ТД йде в одному діапазоні, а передача далі вже в іншому;
  • Медіа-міст — репітер підключається до Wi-Fi, а до порту мережі під’єднується провідний клієнт, причому дочірні мережі Wi-Fi не створюються;
  • Двохдіапазонна точка доступу — репітер приєднується до основної мережі через Ethernet-порт і надає дві ТД.
Купити репітер Wi-Fi ASUS RP-AC56

Крім того, при використанні роутера ASUS разом з RP-AC56 доступна функція Roaming Assistant, яка дозволяє клієнтам перепідключатися, в залежності від рівня сигналу, до роутера або до репітера. Відстань від роутера до репітера і від репітера до клієнта може складати до 4 метрів, щоб сигнал не був хоча б частково втрачений. Тобто бездротовий сигнал може долати до восьми метрів без перешкод.

Купити репітер Wi-Fi ASUS RP-AC56

Однією з особливостей всіх сучасних репітерів ASUS є вбудований аудіоінтерфейс, який дозволяє програвати файли з локальних UPnP / DLNA-серверів. В ASUS RP-AC56 можна налаштувати гучність або повністю відключити звук. Для роботи з аудіо пропонується використовувати додаток ASUS AiPlayer для Android і iOS, причому регулювання гучності аудіовиходу доступна тільки в ньому.

Апаратна платформа ASUS RP-AC56 сучасна, швидкості передачі даних хороші, налаштування просте. І ціна непогана за такі можливості, та ще й мережевий аудіоплеєр є, як необов’язковий бонус до основних функцій. Якщо у вашій квартирі є «сліпі зони» без Wi-Fi, слід лише придбати 1 репітер, наприклад ASUS RP-AC56 або інший. Купити репітер у Вінниці можна у магазині комп’ютерної техніки Енрон.