Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Розважайтеся завжди, придбавши медіаплеєр

Розважайтеся завжди, придбавши медіаплеєр

Сьогодні комп’ютерні технології розвинулися на стільки, що відтворювати музику та відео можна ледве не на годиннику. Але якщо ви часто збираєтесь компанією або полюбляєте на самоті подивитися кілька фільмів за день — це можна зробити завдяки медіаплеєру.

Сучасні медіаплеєри відтворюють файли, які містять відео, музику, фото. В залежності від моделі, плеєр здатен відтворювати різні формати медіа-файлів. Сучасні ж пристрої підтримують всі відомі формати, тому не потрібно буде нічого додатково скачувати та встановлювати. Вмикамо та користуємось.

Ви можете сказати «нащо мені медіаплеєр, у мене є комп’ютер!». Ви будете праві в певній мірі, але у порівнянні з ПК, плеєр має ряд переваг:

Розважайтеся завжди, придбавши медіаплеєр
  • набагато дешевший;
  • не створює шуму;
  • компактний та мобільний;
  • має мало дротів;
  • швидко вмикається;
  • не «зависає»;
  • для керування ним достатньо одного пульта;
  • має простий інтерфейс.

Слід також взяти до уваги, що комп’ютер — універсальний пристрій, який часто має ті функції, що вам не потрібні. Не варто купувати сучасний ПК лиш для кількох фільмів після роботи. З цим чудово впорається медіаплеєр.

Ви можете створити свою власну бібліотеку з фільмами, кліпами, оглядами продукції чи програм на жорсткому диску і з легкістю взяти HDD та медіаплеєр із собою в інше місто, наприклад. Окрім того, керування медіаплеєром набагато зручніше, аніж фільмом на ПК — для того, щоб перемотати уривок чи переключитись на інший фільм, достатньо взяти пульт, не встаючи з дивану.

Придбати стаціонарний медіаплеєр, який без проблем відтворить будь-який формат аудіо та відео можна у інтернет-магазині Sconto. Переглянути наявні моделі плеєрів можна у категорії «Аудио и видеотехника / Стационарные медиаплееры». Ви завжди можете зателефонувати менеджеру та уточнити деталі. Працює доставка по Україні.