Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Samsung CFG70 — монітор з часом відгуку 1 мс

Компанія Samsung представила перший у світі вигнутий монітор з часом відгуку всього 1 мс. Такий результат був досягнутий за рахунок використання удосконаленої технології розгортки зображення, яка синхронізує світлодіодне підсвічування монітора з кадрами відображається картинки. Це дозволило практично повністю уникнути розмиття рухомої картинки по всій площі екрану, що вкрай важливо в динамічних іграх, на зразок шутерів від першої особи або спортивних симуляторів, де від точності і швидкості зміни сцен на екрані залежить результат самого геймера.

Увігнутий монітор Samsung CFG70 27 дюймів

Матриця нового монітора Samsung CFG70 виконана на квантових точках з інтерактивним світлодіодним підсвічуванням і підтримкою технології AMD FreeSync. Остання відповідає за динамічну синхронізацію частоти оновлення кадрів на екрані монітора з вихідним сигналом відеокарти. Як результат, користувачі бачать ігри з більш гладким і рівномірним відображенням кадрів, без розривів і зависань. Також важливим параметром для любителів відеоігор в цьому моніторі є частота оновлення кадрів 144 Гц.

Увігнутий монітор Samsung CFG70 27 дюймів

Використання технології квантових точок забезпечує відображення кольорової палітри, яка охоплює 125% спектра sRGB. Завдяки цьому користувач на Samsung CFG70 зможе побачити в темних і світлих сценах ті деталі, які недоступні власникам інших моніторів.

Використовувана в моніторі VA-панель має коефіцієнт контрастності 3000:1, що дозволяє розглянути на його екрані глибші тіні, ділянки з високим рівнем світла і всі найдрібніші деталі. Також VA панель мінімізує витоки світла, що робить темні сцени більш однорідними в умовах низької освітленості.

Увігнутий монітор Samsung CFG70 27 дюймів

Модель Samsung CFG70 пропонується у версіях із 23,5- і 27-дюймовим дисплеєм і має кривизну екрану 1800R, завдяки чому створюється додатковий ефект занурення в події на екрані. Згідно з медичними дослідженнями, при роботі з вигнутими моніторами очі втомлюються менше в порівнянні з плоскими екранами. Також в CFG70 є режим Eye Saver Mode, при активації якого знижується кількість шкідливого для зору синього світла, а функція видалення мерехтіння зменшує навантаження на очі.

Після виготовлення кожен монітор Samsung CFG70 проходить ретельне калібрування рівнів гамма-корекції на чорному для підвищення яскравості, балансу білого для управління колірною температурою та іншими параметрами, що дозволяє оптимізувати контраст і передачу кольору в складних сценах ігор жанрів FPS, RTS, RPG і AOS.

Увігнутий монітор Samsung CFG70 27 дюймів

Також в Samsung CFG70 передбачена можливість точної настройки всіх параметрів через фірмовий інтерфейс Gaming UX. Користувач може в будь-який момент відкрити на екрані інтуїтивну панель, яка надає доступ до всіх важливих параметрів, таких як час відгуку, частота оновлення та інші. Крім того, передбачена швидка зміна налаштувань відображення ігрових сцен за допомогою гарячих клавіш, розташованих на фронтальній і тильній частинах монітора.

Увігнутий монітор Samsung CFG70 27 дюймів

В Samsung CFG70 підтримується функція Arena Lighting, що дозволяє синхронізувати розташоване в нижній частині монітора світлодіодне підсвічування зі звуками в грі. Зі збільшенням гучності підсвічування стає більш яскравим, підкреслюючи тим самим, що відбувається на екрані. Також CFG70 оснащується підставкою з двома кульовими шарнірами, завдяки чому можна налаштувати положення екрану по вертикалі і горизонталі. Користувач може плавно нахиляти, повертати і обертати монітор, не рухаючи підставку. Сама підставка сумісна з кронштейном VESA і обладнана одним роз’ємом DisplayPort і двома HDMI.

Придбати монітор для домашнього користування, монітор для ігор від Samsung, а також для роботи із графікою, форматів 4:3, 16:9, 21:9, вигнуті монітори (під замовлення) ви можете як в нашому магазині техніки Енрон у Вінниці, так і в інтернет-магазині Сконто.