Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Samsung Galaxy S8 може теж позбутися 3,5-мм роз’єму

Apple заявила, що відхід від традиційного 3,5-мм аудіогнізда обумовлений сміливістю компанії, яка завжди дозволяла їй іти вперед. Втім, ще до виходу iPhone 7 деякі виробники Android-смартфонів перестали оснащувати свої рішення цим інтерфейсом на користь USB-C (як приклад можна привести Moto Z, а також китайські апарати начебто LeEco). З огляду на все це, можливо, 3,5-мм роз’єму дійсно пора на пенсію?

Схоже, питання полягає лише в тому, яка компанія стане наступною? Цілком можливо, Samsung. Принаймні, про це повідомляє ресурс Digital Music News посилається на власних інформаторів. Стверджується, що Galaxy S8 позбудеться традиційного аудіогнізда, але замість того, щоб покладатися на порт USB-C, компанія обмірковує створення власного не сумісного з пристроями інших компаній роз’єму.

Чутки про Samsung Galaxy S8

Іншими словами, корейський технологічний гігант збирається провернути приблизно те ж, що зробила Apple, мобільні пристрої якої використовують власний інтерфейс Lightning замість варіацій USB. Поява пропрієтарного роз’єму на апаратах найпопулярнішого в світі виробника Android-апаратів істотно ускладнить становище справ: виробникам доведеться випускати навушники для традиційного 3,5-мм роз’єму, для USB-C, для Lightning, бездротові гарнітури Bluetooth і до того ж — для власного формату Samsung.

Зате цей крок дозволить Samsung контролювати до певної міри ринок аксесуарів для своїх мобільних пристроїв і збільшити прибутковість. Втім, корейська компанія, згідно з чутками, розробляє новий інтерфейс, який буде позбавлений від недоліків 3,5-мм гнізда, як доступного всім виробникам, безкоштовного або дуже дешевого з точки зору ліцензування. Якщо переваги стандарту Samsung будуть очевидні (хоча б з точки зору зменшення товщини пристроїв), такі роз’єми можуть згодом з’явитися у смартфонах інших виробників.

Чутки про Samsung Galaxy S8

Придбати техніку Samsung, зокрема потужні смартфони 2016 року, у Вінниці найпростіше у магазині Енрон або у інтернет-магазині Сконто. Приєднуйтесь до нас у ВКонтакте, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу комп’ютерної та мобільної техніки (посилання є на сайті та у групах).