Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Samsung визнала негерметичність корпусу Galaxy S7 Active браком

Смартфон Samsung Galaxy S7 Active позиціонується південнокорейськими розробниками як пристрій для людей, що більше полюбляють не сидіти на місці, а подорожувати далеко від цивілізації або ж просто вести активний спосіб життя. І щоб ваш смартфон в разі екстремальних умов не піддавався зовнішнім впливам, виробник упакував свій флагман Galaxy S7 в захищений корпус і випустив на ринок модель Galaxy S7 Active.

Смартфон Galaxy S7 Active

Однак перші розчарування не змусили себе довго чекати: обіцяні властивості у вигляді пило- та водонепроникного корпусу S7 Active на практиці виявилися невідповідними заявленій сертифікації за стандартом IP68. Незалежне тестування, в ході якого смартфон занурювали в воду, мобільний пристрій з тріском провалив.

Журналісти видання CNET «упустили» гаджет в відро, наповнене водою, де той пробув протягом 28 хвилин. Телефон хоч і залишався включеним протягом зазначеного часу, однак рідина все-таки зробила його непридатним для подальшої експлуатації. Кнопка увімкнення смартфона після тесту спрацьовувала вже через раз, а при детальному вивченні лінзи камери можна було помітити виразні сліди вологи, які утворилися всередині.

Незважаючи на те, що Galaxy S7 Active функціонував в момент вилучення з води, через деякий час смартфон повністю вийшов з ладу.

Смартфон Galaxy S7 Active Аналогічний експеримент, але вже з зануренням в басейн, Samsung Galaxy S7 Active завершив достроково. Екран пристрою згас практично відразу внаслідок негерметичності корпусу, а в обидва модулі камер — фронтальний та задній — просочилася вода. Після закінчення 28 хвилин співробітникам CNET включити смартфон не вдалося.

В офіційному листі Samsung відрапортувала, що у випадку з Galaxy S7 Active дійсно мав місце виробничий дефект, який до теперішнього часу вже усунуто. При цьому корейці відзначили, що в їх адресу надійшло всього кілька скарг на невідповідну характеристикам герметичність. З іншого боку, не кожен власник смартфона за $ 800 готовий заради інтересу топити його в воді.

Смартфон Galaxy S7 Active

Необхідно відзначити, що в Samsung не планують здійснювати заміну вже проданих примірників з дефектом на виріб без браку. Здати по гарантії смартфон для його заміни на новий пристрій вдасться тільки в разі, якщо занурення в воду позначиться на працездатності Galaxy S7 Active.

Сподіваємось, ви все ж не станете топити свій смартфон. Придбати смартфони, в тому числі, флагманські моделі від Samsung, у Вінниці ви зможете у комп’ютерному магазині Енрон або зайшовши на сайт інтернет-магазину Сконто.