Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

SanDisk стає частиною компанії Western Digital

Оголошена в жовтні минулого року угода про поглинання компанією Western Digital компанії SanDisk фактично відбулася. Останньою перешкодою на шляху до поглинання виробника NAND-флеш і накопичувачів на її основі з боку найбільшого в світі виробника жорстких дисків був дозвіл від регулюючих органів Китаю. Як повідомляє нам офіційний прес-реліз SanDisk, Міністерство торгівлі Китаю дало дозвіл на угоду, і вона буде вважатися закритою вже сьогодні.

SanDisk стає частиною компанії Western Digital

Оскільки один з пунктів в договорі про угоду не виконано, а він говорив про продаж частини акцій Western Digital в руки китайських інвесторів, вартість покупки SanDisk знижується на 16%: з $19 млрд до приблизно $15,8 млрд. Нагадаємо, що регулюючі органи США порахували продаж 15% акцій Western Digital китайської компанії Unisplendour Corporation Limited (Unis) загрозою національній безпеці США і заборонили транзакцію. Оскільки в компанії Western Digital припускали про подібний розвиток подій, це знайшло відображення в договорі з SanDisk як фактор, що знижує вартість угоди.

SanDisk стає частиною компанії Western Digital

Що ж, компанію Western Digital можна привітати. Активи SanDisk обіцяють стати для неї тієї соломкою, яку постелили в потрібний час і в потрібному місці. Звіти виробників жорстких дисків за перші три місяці 2016 року ясно демонструють, що ринок HDD швидко скорочується. Так, поставки накопичувачів Western Digital за рік скоротилися на 20%. Прогноз на другий квартал теж не радує. Компанія не чекає зростання виручки від продажів жорстких дисків.

SanDisk стає частиною компанії Western Digital

У той же час разом з SanDisk компанія Western Digital отримує в деякому роді тягар у вигляді заводів з випуску NAND-пам’яті. Компанія SanDisk спільно з японською компанією Toshiba більше десяти років будує і модернізує в Японії виробництва з випуску флеш-пам’яті. Це дуже великі витрати, що додатково ускладнюються складною економічною ситуацією в Японії. Для Western Digital це стане серйозним випробуванням, але діватися їм все одно нікуди. Судячи з усього, надалі ви зможете придбати карти пам’яті та жорскі диски Western Digital, у чому вам допоможе магазин комп’ютерної техніки Енрон.