Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

У Вінниці відбувся семінар компанії Intel

Здавалося б, відомі на весь світ компанії знаходяться від нас далеко. Так як і було б дуже дивно зустріти видатну людину просто на вулиці. Тим не менш, вчора, 12 травня в місті Вінниця в конференц-залі готелю «Reikartz Оптима» відбувся тренінг, організатором якого виступило представництво компанії-виробника процесорів Intel в Україні. Семінар проводився для продавців роздрібних мереж комп’ютерної техніки. Співробітники комп’ютерного магазину Енрон також були там, оскільки продаж продукції Intel та пристроїв на її базі — одна із основних сфер нашої діяльності.

Семінар компанії Intel у Вінниці

Як відомо, споживачі з кожним днем стають все більш вимогливими, а втримати і вразити їх нині досить складно. Тому компанія Intel та інші світові бренди зосереджуються на розробці нових можливостей, доступних вашим пристроям. Як ви могли помітити, ні Intel, ні AMD вже не виготовляють процесорів із частотою, що зашкалює, рівно як і не збільшують кількість ядер. Настав час оптимізації та нових можливостей. Мова про деякі нові та корисні розробки Intel піде нижче.

Семінар компанії Intel у Вінниці

Intel Intelligent Point of Sale (iPOS) — спеціальний засіб, який продемонструє клієнтам всі переваги покупки нового пристрою на базі процесора Intel і допомагає їм у виборі ідеального рішення для себе. iPOS сумісний з різними моделями пристроїв Ultrabook, планшетних ПК, ноутбуків і настільних ПК. Масштаб контенту для виведення на екран інтелектуально підбирається для кожного пристрою. У багатьох комп’ютерних магазинах ви могли бачити на ноутбуках фірмовий екран, параметри пристрою, рекламний відеоролик. Це — iPOS. Завантажується із флешки та може працювати без операційної системи.

Точка продаж Intel iPOS у Вінниці

Intel Compute Stick — мініатюрний пристрій розміром з пачку жувальної гумки — здатен перетворити будь-який телевізор або дисплей з портом HDMI в повнофункціональний комп’ютер. Ця система на базі різних процесорів Intel має все, що вам подобається в настільному комп’ютері, при цьому сам пристрій вміщується на долоні. Хоча розміри системи Intel Compute Stick невеликі, його компоненти забезпечують значні переваги: різні процесори Intel Atom або Intel Core M, до 4 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ вбудованої пам’яті. Intel Compute Stick удвічі менший, ніж ваш телефон.

Intel Compute Stick у Вінниці

Процесори Intel Core M — мобільні обчислювальні системи без компромісів. Тонкий, легкий, безшумний і універсальний. Нові процесори Intel Core 6-го покоління, створені на базі 14-нм технології виробництва, забезпечують високу продуктивність мобільних пристроїв, миттєвий відгук і неймовірну тривалість автономної роботи.

Цей процесор з вбудованими функціями забезпечення безпеки здатний вивести вашу продуктивність, творчість і розваги на новий рівень. А завдяки підтримці приголомшливих функцій Windows 10, процесори Intel Core m3 / m5 / m7 6-го покоління дозволять вам дати волю уяві і розширити знання про нові возможності. Завдяки надзвичайно малому енергоспоживанню пристрої на базі Intel Core M не вимагають системи охолодження. Він не гріється і забезпечує високу продуктивність вашого ноутбука.

Процесор Intel Core M3, M5, M7

Камера Intel RealSense — це приголомшлива технологія в компактному корпусі. Три камери — камера з роздільною здатністю 1080p HD, інфрачервона камера та інфрачервоний лазерний проектор — діють за принципом людського ока, вловлюючи глибину і відстежуючи рух в кадрі. Технологія Intel RealSense в поєднанні з продуктивними процесорами Intel робить взаємодію з пристроями більш природною і зручною.

Камера Intel RealSense

Скануйте фізичні об’єкти за допомогою камери Intel RealSense і включайте їх у віртуальний світ відеогри. Транслюйте свої проходження ігор на професійному рівні завдяки додаткам, що створюють ефекти зеленого екрану. Грайте в улюблені ігри з друзями у віртуальній реальності. Переглядайте і відправляйте матеріали, обмінюйтеся ідеями і відмінно проводьте час за допомогою камери Intel RealSense завдяки відображенню на екрані всіх учасників відеочату в режимі реального часу.

Можна сканувати фізичні об’єкти, наприклад твори мистецтва, дитячі іграшки або власне обличчя, створюйте їх цифрові тривимірні версії і публікуйте їх в соціальних мережах або друкуйте на 3D-принтері. Камера Intel RealSense — крута річ і створюється все більше пристроїв, у яких вона доступна.

Камера Intel RealSense

Окрім згаданого було сказано ще багато цікавого про процесори, ядра, їх взаємодію з операційною системою, енергоспоживання, архітектуру та ін. Найактивнішим учасникам, які задавали питання або краще за інших розумілися на продукції Intel, організатори давали призи та подарунки. Окрім того, будь-який тренінг — це фуршет і гарний настрій.

Судячи із того, наскільки динамічно розвивається Intel, яку продукцію та технології розробляє — варто із нею мати справу кожному із вас. Якщо бажаєте отримувати задоволення від користування ноутбуком, ПК або пристроєм-трансформером 2-в-1 — варто обрати Intel. Комп’ютерний магазин Енрон давно і тісно співпрацює з Intel — якщо вам потрібен надійний, швидкий та потужний девайс — ми завжди вам допоможемо.