Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Sennheiser представила нові звукові пристрої для геймерів

Компанія Sennheiser відома, в першу чергу, в якості виробника високоякісних навушників: досить згадати легендарні відкриті моделі HD 600 і HD 650 і не менш легендарні закриту студійну модель HD 280 Pro. Досвіду в розробці високоякісних навушників у Sennheiser величезна кількість, тому можна сподіватися, що її нові пристрої, призначені для любителів комп’ютерних ігор, будуть виконані на такому ж високому рівні, як і вироби класу Hi-Fi.

Підсилювач для навушників Sennheiser GSX 1000

Першим в ряді новинок значиться підсилювач для навушників GSX 1000, який, по суті, являє собою зовнішню звукову карту з інтерфейсом USB. Коштує вона чимало, $ 230, а за цю ціну можна придбати вже недорогий напівпрофесійний аудіоінтерфейс. Які ж переваги є у GSX 1000?

По-перше, новинка виглядає дуже симпатично: у неї суворий, але при цьому високотехнологічний чорно-сріблястий дизайн з червоними цифровими індикаторами. Пристрій має ніжку-підставку, подібну до тих, якими комплектуються клавіатури — будучи встановленим на похилій поверхні, пристрій краще видимий для користувача. Передня панель має сріблясте кільце регулятора налаштувань, а всередині нього розташовані світлодіоди відображення режимів і вельми симпатичний індикатор рівня гучності та інших параметрів.

Підсилювач для навушників Sennheiser GSX 1000

Всі підключення здійснюються з задньої панелі приладу: тут є роз’єм Micro-USB, 3,5-мм вихід на навушники, лінійний вихід для акустики і вхід для мікрофона гарнітури. Підтримується віртуальний режим Dolby 7.1.

По-друге, у GSX 1000 непогані характеристики: рівень гармонійних спотворень не перевищує 0,005%, діапазон відтворюваних частот досягає 48 КГц, підтримуються навушники з опором до 150 Ом, а також режим роботи 24 біт 96 кГц, правда, лише в режимі 2.0. При опорі 32 Ом напруга на виході для навушників досягає 1 В.

Ігрова гарнітура Sennheiser GSP 350

Другим пристроєм є повнорозмірна гарнітура GSP 350, яка також підтримує віртуальне звучання Dolby 7.1. Дана модель є оновленням попередньої флагманської моделі цифрових ігрових гарнітур Sennheiser GSP 350. Наявності звукової карти вона не вимагає, оскільки забезпечена власним блоком, що містить USB-ресивер, ЦАП, аудіопроцесор і підсилювач для навушників, причому, цей модуль дуже компактний і не буде заважати гравцеві навіть у найбільш запеклих баталіях.

Оскільки блок цифро-аналогового перетворення компактний, на ньому вмістилася лише кнопка увімкнення режиму Dolby, а от всі інші налаштування, які в GSX 1000 можна виставляти апаратно за допомогою фізичних засобів управління, вимагають встановлення спеціального фірмового ПО. Програмне забезпечення не займає багато місця на екрані і містить всі необхідні функції. Офіційна вартість новинки заявлена ​​на рівні $ 140.

Ігрова гарнітура Sennheiser GSP 350

Придбати ігрову гарнітуру, яка допоможе перемогти не в одному бою, зараз не складе проблем. Вінницький інтернет-магазин Сконто має у своєму асортименті широкий вибір гарнітур, навушників та аудіосистем, і будь-яка з них може стати вашою. Купити гарнітуру або навушники можна і в магазині комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці.