Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Скляний iPhone 8 отримає захисне скло Gorilla Glass 5

Corning представила посилене скло Gorilla Glass 5, яке буде застосовуватися в топових мобільних пристроях у найближчі кілька років. Хімічно укріплене покриття призначене для захисту екрану і корпусу смартфонів і планшетів. Саме Gorilla Glass 5 буде використано в новому смартфоні iPhone 7, а також в наступній моделі iPhone 8, яка вийде у вересні 2017 року, так як подібне захисне скло застосовувалося в моделях Apple з моменту їх появи на ринку.

Corning Gorilla Glass 5

Не секрет, що по дизайну iPhone 7 не буде особливо відрізнятися від iPhone 6 або 6s. Що виходить восени пристрій отримає лише незначні зміни, і найсуттєвіше вже не раз озвучувалася: традиційне гніздо для навушників зникне. Істотні зміни в зовнішньому вигляді варто очікувати в наступному 2017 році.

Майбутній iPhone вперше позбудеться від РК-дисплея на користь OLED-технології, яка дозволить зробити екран вигнутим по краях. Також передбачається, що сканер відбитків пальців Touch ID буде вбудований власне в екран пристрою, а фізична кнопка Home зникне. Замість алюмінієвого корпусу iPhone 8 отримає повністю скляну оболонку. Apple використовувала схожий дизайнерський прийом в iPhone 4: фронтальна і задня панелі у гаджета скляні, але грані — металеві. У 2017 році споживачів чекає «iPhone в абсолютно новому форм-факторі з більш тонкими рамками навколо екрану і більш зручним хватом».

Corning Gorilla Glass 5

У якості матеріалу для корпусу, у скла досить багато переваг. Зокрема, воно гладке, тверде і не створює перешкод для проходження радіосигналу. Крім того, суцільноскляний корпус дозволить зробити iPhone абсолютно водонепроникним. Головний недолік цього рішення полягає в крихкості скла, на що скаржаться власники Galaxy S7 — користувачі періодично кидають смартфони на щось тверде і від пошкоджень нинішні матеріали не рятують. Скло нового покоління Gorilla Glass 5 повністю вирішить цю проблему.

Нове скло Corning НЕ трісне у 80% випадків — навіть якщо смартфон впаде на кахельну плитку, асфальт або бетонну підлогу з висоти 1,6 метра. Виробник називає утримання гаджета на рівні плеча «висотою селфі». Крім цього, Corning вдалося скоротити товщину ударостійкого скла до 0,6 міліметра.

Corning Gorilla Glass 5

Скло Gorilla Glass 5, як очікується, буде використано в готовій продукції ближче до кінця цього року, а значить вже у iPhone 7 є всі шанси його отримати. Придбати сучасний смартфон, у тому числі iPhone флагманської моделі, із захисним склом Gorilla Glass та вражаючою швидкодією можна в Енроні — магазині комп’ютерної техніки у Вінниці або в інтернет-магазині Сконто.