Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Смарт-телевізори Sony Bravia ZD9 з підтримкою 4K HDR оцінили в $7000

Корпорація Sony представила «розумні» телевізори серії Bravia ZD9 з підтримкою новітнього формату 4K HDR, який дозволяє передати глибокий чорний колір, яскраві світлі області і показати кольори на екрані такими, якими ми звикли бачити їх у реальному світі.

У сімейство входять моделі з діагоналлю 65, 75 і 100 дюймів. Всі вони підтримують роздільну здатність 4K / UltraHD (3840 × 2160 пікселів). За обробку зображень відповідає високопродуктивний чіп нового покоління 4K HDR Processor X1 Extreme.

У панелях реалізована технологія HDR-ремастерингу. Дана система завдяки індивідуальному аналізу зображення в кожній сцені, корекції кольору і контрастності кожного об’єкта, здатна відтворювати сцени з максимально детальною текстурою. Ця технологія також розширює стандартний динамічний діапазон HD-контенту, максимально наближаючи його за якістю до формату 4K HDR.

Смарт-телевізор Sony Bravia ZD9

Технологія Super Bit Mapping 4K HDR, в свою чергу, забезпечує найвищу плавність колірних переходів і природність зображення. За рахунок 14-бітної обробки сигналу вона розбиває смуги суцільного кольору 8-розрядного (FHD) або 10-розрядного джерела (4K) і перетворює їх в градації, еквівалентні 14-бітовим джерелам, які містять в 64 рази більше колірних рівнів. Ця технологія забезпечує гарне відтворення людських обличь, заходу сонця та інших об’єктів і сюжетів з тонкою колірною градацією.

Панелі отримали систему підсвічування Backlight Master Drive, яка поєднує в собі щільну світлодіодну структуру зі надточним алгоритмом освітлення і унікальну оптичну конструкцію. Раніше локальне затемнення контролювалося по зонах, що складалися з декількох світлодіодів. Backlight Master Drive здатна зменшувати і підвищувати яскравість кожного світлодіода окремо. Цей інноваційний алгоритм забезпечує абсолютну точність для досягнення найвищої контрастності і реалістичності.

Моделі серії ZD9 оснащені екранами TRILUMINOS, портами HDMI і USB, підтримкою Google Cast (мається доступ до Google Play), а також прихованою проводкою кабелів при установці.

Смарт-телевізор Sony Bravia ZD9

Новий користувальницький інтерфейс пропонує зручну навігацію по розділах меню, а також функцію голосового пошуку для швидкого доступу до контенту будь-якого типу: від звичайних ТВ-передач, до веб-відеосервісів. Завдяки цьому, користувач зможе вибрати потрібну програму з безлічі каналів, здійснюючи пошук за жанрами, наприклад: спорт, музика, новини та інше.

Телевізори базуються на платформі Android TV. Новий користувальницький інтерфейс пропонує зручну навігацію по розділах меню, а також функцію голосового пошуку для швидкого доступу до контенту будь-якого типу. Ціна панелей Sony Bravia ZD9 починається з 7000 доларів США.

Щоб придбати телевізори різних виробників за демократичною ціною у Вінниці, зверніться до магазину комп’ютерної техніки Енрон або ж виберіть потрібний у інтернет-магазині Сконто. Телевізор Sony Bravia ZD9, як очікується, має з’явитися в Україні до кінця року.