Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Смартфон LG X5: дешевий G5 чи захищений флагман?

Останнім часом на ринку смартфонів киплять неабиякі пристрасті навколо букви «X». Спочатку корпорація Sony оголосила, що відмовляється від серії Z на користь нового модельного ряду, назви представників якого починаються з літери «X». І ось тепер своє ставлення до букви «X» висловила LG Electronics.

Точніше, офіційні заяви південнокорейського електронного гіганта номер два (після Samsung, зрозуміло), очевидно, тільки готується зробити, але інформації про подачу їм заявки на реєстрацію торгової марки X5 цілком достатньо, щоб побудувати припущення про приналежність цього імені новому, ще не випущеному смартфону компанії.

Смартфон LG X5: дешевий G5

Що це буде за смартфон, поки можна лише здогадуватися. Теоретично він може виявитися більш доступною версією преміального G5. Навіть більш доступною, ніж G5 SE, побудований на SoC Qualcomm Snapdragon 652 замість Snapdragon 820 у оригінального G5. А можливо, X — це натяк на англійське слово «extreme», і в такому випадку нам, без сумніву, запропонують захищений пристрій. Втім, ворожіння на кавовій гущі — не вдячне заняття, а тому дочекаємося подробиць від самої LG або хоча б витоків з більш очевидними фактами.

У базі даних KIPRIS, південнокорейського відомства з питань інтелектуальної власності, з’явилася торгова марка X5, зареєстрована LG. Швидше за все, вона призначена для смартфона з такою назвою. Логічно припустити, що LG X5 продовжить X-серію «спеціалізованих бюджетників» — смартфонів із не найкращими технічними характеристиками, що володіють однією з фішок, властивою для флагманів.

Смартфон LG X5: дешевий G5

Компанія вже випустила X cam з двома камерами як у G5, а також X view (X screen) з двома екранами як у V10. Лінійка LG X вже включає в себе два смартфони — X cam і X screen, які позиціонуються як «середнячки» і частково дублюють функції більш дорогих моделей. За аналогією X5 може стати доступнішою версією флагманського LG G5, або більш захищеною, як Galaxy Active.

Так, LG X cam виділяється використанням відразу двох камер на тильній панелі, одна з яких має 13-, а інша 5-мегапіксельна роздільна здатність. А в LG X screen приділено підвищену увагу його дисплею. Точніше відразу двом дисплеям. Основний екран гаджета має діагональ 4,93 дюйма і роздільну здатність 1280х720 пікселів, а його другий 1,76-дюймовий дисплей отримав дозвіл 520×80 пікселів.

Смартфон LG X5: дешевий G5

Що стосується LG X5, то ця новинка цілком може стати більш доступною альтернативою флагманському смартфону LG G5. Звичайно, у LG вже є бюджетна версія флагмана, яка напевно відома нашим читачам під назвою LG G5 SE. Ось тільки цей смартфон не продається паралельно з LG G5 і, здебільшого, доступний лише в деяких країнах, де відсутній оригінальний смартфон.

Також логічно припустити, що LG X5 матиме щось спільне з LG G5. Не виключено, що у смартфонів буде дуже схожий зовнішній вигляд, а сам X5 буде позиціонуватися як сильно спрощена версія G5 (ще більш спрощена, ніж G5 SE). Втім, є й інший варіант: ніякого LG X5 взагалі ніколи не вийде — LG часто реєструє імена і не використовує їх надалі. У будь-якому випадку, чекаємо подальших новин про LG X5

Купити флагманський смартфон LG G5 у Вінниці найпростіше у магазині комп’ютерної техніки Енрон за невеликою ціною. Доступний він і під замовлення в інтернет-магазині Сконто.