Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Смартфон «на замовлення» в майбутньому зможе створити і купити кожен

Зараз смартфони випускають тисячі компаній, причому більшість з них звичайно ж з Китаю. У покупців є величезний вибір мобільних пристроїв на будь-який смак і колір, а також на будь-який гаманець.

Для тих, хто хоче отримати все і відразу — підійдуть Samsung Galaxy Note 8 або LG V30, а для любителів високої продуктивності і низької ціни відмінним вибором стане Xiaomi Mi 6.

Кожен смартфон, не обов’язково саме флагман, заточений під певних користувачів зі своїми запитами і завданнями. З огляду на те, що з кожним роком на ринок виходять десятки тисяч нових мобільних пристроїв, а ринок смартфонів розвивається з величезною швидкістю, то вже через пару років смартфон «на замовлення» зможе створити і купити кожен. Все буде працювати за аналогією з ринком персональних комп’ютерів.

Якщо колись давно окремі компанії випускали свої власні ПК з певним набором комплектуючих, то з розвитком всього ринку у покупців з’явилася можливість самостійно збирати комп’ютер, вибираючи процесор, материнську плату, пам’ять, відеокарту і всі інші комплектуючі, аж до корпусу і блоку живлення.

Звичайно, у випадку зі смартфонами реалізувати все це набагато складніше, оскільки пересічний користувач не зможе самостійно зібрати смартфон, так як всі його комплектуючі мають зовсім невеликий розмір. Проте, це зовсім не означає, що окремі компанії не будуть своїми силами збирати мобільні пристрої з тих комплектуючих, які вибере сам покупець.

Втім, компанія Google пару років назад активно працювала над модульним смартфоном Project Ara, в якому міняти комплектуючі можна всього за пару секунд. Проте, через недостатній рівень розвитку технологій від цієї ідеї на пару років відмовилися.

Не виключено, що саме так в майбутньому і будуть виглядає смартфони «на замовлення». Всі виробники будуть випускати універсальні комплектуючі, а компанії пропонувати свої фірмові корпуси. У підсумку, користувач зможе вибирати зовнішній вигляд і технічну складову всього смартфона на свій розсуд.

Наприклад, коли смартфон «на замовлення» зможе створити і купити кожен, то у покупця буде можливість самостійно вибрати основну плату, фотокамери, процесор, мережеві інтерфейси, ємність батареї і ряд інших особливостей, відштовхуючись від своїх потреб і грошових коштів. Досить одній компанії почати пропонувати послуги по збірці смартфонів з різних компонентів, як цим відразу ж почнуть займатися і інші. Це призведе до ланцюгової реакції, але тільки якщо покупці будуть в цьому зацікавлені.