Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

SSD-накопичувачі WD Black PCIe мають швидкість читання до 2050 МБ/с

Western Digital Corporation оголосила про швидкий вихід нових твердотільних накопичувачів WD Black PCIe. Це будуть перші SSD-накопичувачі з інтерфейсом PCIe під брендом WD, призначені для клієнтських пристроїв. Нові моделі приєднаються до недавно анонсованих твердотільних SATA-накопичувачів WD Blue і WD Green, а також доповнять сімейство високопродуктивних дискових накопичувачів для ПК і робочих станцій, утворюючи таким чином закінчене портфоліо пристроїв зберігання даних WD. Їх ключова перевага полягає в наявності інтерфейсу PCIe Gen3 x4 і високій швидкості послідовного читання.

SSD-накопичувачі WD Black PCIe

Накопичувачі WD Black PCIe SSD будуть представлені моделями ємністю 256 ГБ і 512 ГБ в односторонньому форм-факторі M.2 2280. Пристрої забезпечують швидкості послідовного читання і запису до 2050 МБ/с і до 800 МБ/с відповідно. У ряді тестів використання накопичувачів привело до прискорення завантаження і завершення роботи системи, запуску ігор і додатків, що вимагають постійного читання даних, більш ніж на 10 секунд в порівнянні з накопичувачами SATA SSD.

«Очевидно, що ринок NVME PCIe SSD-накопичувачів прискорить своє зростання в 2017 році і в наступні роки. І такі продукти, як WD Black PCIe SSD, що володіють великою екосистемою і пройшли ретельне тестування на сумісність, повинні забезпечити споживачам значний приріст продуктивності в порівнянні з SSD-накопичувачами з інтерфейсом SATA, пропонуючи замовникам просте рішення для модернізації існуючих або створення нових систем, готових до вирішення ресурсномістких завдань», — говорить Джефф Янукович, віце-президент IDC.

SSD-накопичувачі WD Black PCIe

Твердотільні накопичувачі WD Black PCIe SSD можуть використовуватися у вимогливих ігрових системах і в комп’ютерах для роботи з VR-пристроями та іграми. Накопичувач WD Black PCIe SSD демонструє час напрацювання на відмову (MTTF) у 1,75 мільйона годин і пройшов сертифікацію на функціональну цілісність WD Functional Integrity Testing (F.I.T.) Lab. За характеристиками тепловиділення і енергозбереження накопичувачі WD Black PCIe SSD перевершують специфікації NVMe і демонструють високі показники одночасно з високою продуктивністю. Як і всі твердотільні накопичувачі WD, пристрої WD Black PCIe SSD поставляються з безкоштовно завантажуваним програмним забезпеченням WD SSD Dashboard, яке дозволяє постійно контролювати продуктивність і вільний простір, а також оновлювати вбудоване програмне забезпечення накопичувачів.

SSD-накопичувачі WD Black PCIe

«Сьогодні ми спостерігаємо досить рідкісний, за мірками ІТ-світу, процес, коли на зміну одному інтерфейсу приходить інший. З появою накопичувачів WD Black PCIe SSD наші замовники в усьому світі зможуть підвищити продуктивність своїх систем, не турбуючись про надійність. Ми вважаємо, що випуск нової моделі допоможе прискорити перехід від інтерфейсу SATA до PCIe, який вже почався. Корпорація Western Digital має унікальні ринкові позиції і готова запропонувати замовникам завершене портфоліо рішень для зберігання даних — як дискових, так і твердотільних накопичувачів, як з інтерфейсом SATA, так і з PCIe, для будь-якого сегмента ринку», — говорить Ейал Бек, старший директор напрямку SSD накопичувачів для клієнтських пристроїв в бізнес-підрозділі Devices Business Unit компанії Western Digital.

SSD-накопичувачі WD Black PCIe

Накопичувачі WD Black PCIe SSD будуть доступні для покупки протягом першої половини 2017 року, і на них поширюється п’ятирічна обмежена гарантія.

Придбати у Вінниці накопичувачі SSD та HDD для своєї системи від різних виробників, в тому числі, Samsung та WD, можна у магазині комп’ютерної техніки Енрон, а також в інтернет-магазині Сконто.