Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

SSD Optane від Intel будуть в 1000 разів швидшими

Про плани компанії Intel випустити твердотільні накопичувачі на пам’яті 3D XPoint стало відомо ще в минулому році. Особливість цієї пам’яті — спосіб запису на нього інформації, який схожий на принцип запису оптичних дисків з тією лише різницею, що на кластери впливає не лазер, а струм.

Накопичувач SSD Intel Optane

Почати виробництво планувалося вже в першому кварталі поточного року, для чого були проведені відповідні переговори з компанією Micron, на заводах якої і планували виготовляти накопичувачі. Але виробництво абсолютно нове, в ньому використовуються нові технології і матеріали, тому, незважаючи на розрахунки, які здаються ідеальними, запуск довелося відкласти.

У Мережі почали з’являтися обережні сумніви в тому, що нові накопичувачі з’являться до кінця року, але нещодавно на тайванському сайті benchlife.info з’явилася інформація про свіжі чутки щодо Intel, згідно з якими до кінця 2016 року компанія почне поставки двох лінійок нових SSD.

Накопичувач SSD Intel Optane

Одна призначена для робочих станцій, друга для персональних комп’ютерів і ентузіастів. У першому випадку буде зроблено ставку на обсяг і надійність, що обов’язково позначиться на ціні, домашній варіант стане більш доступним для масового споживача, але ємність буде меншою.

У 2017 році дорогі моделі будуть використовувати інтерфейс PCI Express 3.0, компанію їм в наступному році складе лінійка Optane Brighton Beach, пропускна здатність моделей якої буде в два рази нижчою, але випускатися вони будуть у формфакторі M.2.

Накопичувач SSD Intel Optane

Ви можете покращити швидкодію вашого ПК, купивши і встановивши твердотільний накопичувач SSD від Intel або іншого виробника, форм-фактору M.2 або ж PCI-E замість або впридачу до звичного вінчестера HDD. Купити SSD Intel у Вінниці можна у комп’ютерному магазині Енрон та у інтернет-магазині техніки Сконто.