Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Став доступний рідер Onyx Boox MAX з 13,3″ пластиковим екраном

Компанія МакЦентр, ексклюзивний дистриб’ютор продукції ONYX International на території України, Росії і Білорусі, представила електронну книгу Onyx Boox MAX. Новинка оснащена 13,3-дюймовим пластиковим екраном E-Ink Mobius. Екран Mobius компанія E Ink представила ще в 2013 році. З тих пір дисплей Mobius з’явився тільки в складі однієї серійної електронної книги — в моделі Sony DPT-S1. Завдяки великому дисплею і сенсорній індукційній технології розпізнавання дотиків пристрій позиціонувалася як робочий зошит. Виробник зазначає, що з подібним «журнальним» розміром екрану новинка виявиться корисною технічним фахівцям для роботи з документацією.

Букрідер Onyx Boox MAX з пластиковим екраном

Офіційно рідер Onyx Boox MAX вступив у продаж з 12 жовтня. Вартість пристрою становить 24000 гривень. Операційна система Onyx Boox MAX — Android 4.0.4 з можливістю отримувати і встановлювати додатки з магазину Google. Міцний, пластиковий, гнучкий і тому небиткий дисплей з діагоналлю 13,3 дюйма має роздільну здатність 1200 × 1600 пікселів і підтримує 16 градацій сірого. За рахунок легкого дисплея вагою всього 60 грамів, вага рідера з таким великим екраном становить 480 грамів. Товщина моделі — 7,5 мм.

Букрідер Onyx Boox MAX з пластиковим екраном

На передній панелі рідера розташовано чотири кнопки, дві з яких відповідають за перегортання, а дві інші — це вхід в меню і кнопка «Назад». З екранними меню доводиться розбиратися з допомогою стилуса. За зв’язок пристрою з ПК або для виходу в Інтернет відповідають вбудовані в рідер бездротові модулі Wi-Fi і Bluetooth. Ємність акумулятора моделі дорівнює 4100 мА·год, чого повинно вистачити на автономну роботу до двох місяців.

Букрідер Onyx Boox MAX з пластиковим екраном

Процесор Onyx Boox MAX — це рішення Freescale i.MX6 з тактовою частотою 1 ГГц. Об’єм оперативної пам’яті дорівнює 1 Гбайт. Об’єм вбудованої флеш-пам’яті дорівнює 16 Гбайт. Передбачена можливість встановлення карти пам’яті ємністю до 32 Гбайт. Модель Onyx Boox MAX підтримує популярні формати для зберігання електронних текстів, включаючи доречні для читання на великих екранах формати PDF і DjVu.

Букрідер Onyx Boox MAX з пластиковим екраном

Доречно нагадати, що кілька років тому на ринку обіцяв з’явитися «планшет або підручник Чубайса» на пластикових екранах компанії Plastic Logic. Компанія Plastic Logic, як виявилося, своїми обіцянками вводила інвесторів в оману і проект закрився. Модель Onyx Boox MAX могла б стати відмінним замінником підручників і робочих зошитів для учнів шкіл та вищих навчальних закладів. Якби не ціна…

Букрідер Onyx Boox MAX з пластиковим екраном

Електронна книга сьогодні — потрібна річ, якщо Ви черпаєте інформацію не лише з інтернет-джерел та новин по ТБ. Лише для читання книг краще купити рідер із «електронним папером», а для універсального використання — планшет-читалку. Для ігор та відео — планшет. Допомогти зі всім цим Вам зможе комп’ютерний магазин Енрон та інтернет-магазин Sconto у Вінниці.