Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Суббренду ASUS Republic of Gamers виповнилося 10 років

В цьому році виповнюється 10 років одному з найвідоміших суббрендів в геймерскому світі — ASUS Republic of Gamers, що включає в свою лінійку масу комп’ютерного заліза: від материнських плат до ноутбуків і ігрової периферії. Власне, «день народження» відбувся вчора, 27 квітня. За ці роки ROG здобула заслужену славу якістю своєї продукції.

Компанія ASUS була заснована в 1989 році. Її родоначальниками стали блискучі інженери, які зуміли спроектувати першу материнську плату, не маючи доступу до процесора. Протягом декількох років компанія ASUS динамічно розвивалася — з’являлися нові продукти, зростали обсяги виробництва, пропорційно збільшувався штат співробітників. Було розроблено чимало технологій, багато з яких згодом стали стандартом де-факто в IT-індустрії.

ASUS Republic of Gamers 10 років

Досить скоро під керівництвом харизматичного керівника компанії Джоні Ши, який є її президентом і сьогодні, ASUS, завдяки креативному підходу до проблем ринку, стала світовим лідером за якістю і кількістю вироблених плат. Варто відзначити, що основа будь-якої системи — це в першу чергу якісні материнські плати, отже, і освоєння ринку мобільних комп’ютерів далося компанії з легкістю.

З моменту заснування ASUS завжди приділяла особливу увагу геймерським продуктам. Прагнення інженерів створювати потужні безкомпромісні рішення для ентузіастів і фанатів комп’ютерних ігор призвело до заснування фірмового суббренду ASUS Republic of Gamers в 2006 році. Стрімкий розвиток ігрового ринку сприяло становленню бренду ROG, продукти якого стали прикладом для наслідування багатьох виробників.

ASUS Republic of Gamers 10 років

ROG — це більше, ніж просто інноваційні та наднадійні пристрої. Цей бренд сьогодні допомагає розвивати геймерську індустрію шляхом організації кіберспортивних заходів по всьому світу. Бренд Republic of Gamers став лідером у сегменті кращих пристроїв для комп’ютерних ігор і екстремального оверклокінгу, завоювавши по всьому світу безліч нагород і позитивних відгуків від профільних ЗМІ.

Сьогодні лінійка Republic of Gamers включає в себе комп’ютерне залізо — материнські плати, відеокарти, звукові карти, ігрові монітори, високопродуктивні ноутбуки, десктопи, а також геймерську периферію — клавіатури, мишки, гарнітури. Продукти ASUS ROG забезпечують неперевершену продуктивність для найвимогливіших користувачів. Все це дозволило створити навколо бренду цілу армію фанатів по всьому світу.

ASUS Republic of Gamers 10 років

Бренд Republic of Gamers був створений в 2006 році, і з цього часу при створенні продуктів інженери ASUS почали працювати в тісній співпраці з провідними світовими гравцями і оверклокерами, приймаючи досить нестандартні, на перший погляд, рішення. В галузі існує фундаментальне правило: для того, щоб вивести на ринок успішну лінійку нових продуктів, дизайнери та інженери повинні мати повне уявлення про своїх споживачів.

Першою версією логотипу бренду Republic Of Gamers була буква «G» в абстрактному об’ємному кубі. Але в 2008 році разом з виходом материнської плати ASUS ROG Rampage II логотип змінився і зберігається до цих пір.

ASUS Republic of Gamers 10 років

З маркою ASUS ROG, компанія бере активну участь в глобальному ігровому співтоваристві, допомагаючи розвивати індустрію, спонсоруючи популярні ігрові заходи, такі як QuakeCon, Dreamhack і BlizzCon. В результаті прихильності до ігрової індустрії, відомий видавець — компанія Blizzard вибирає ASUS в якості офіційного спонсора обладнання протягом декількох років поспіль. ASUS пишається тим, що є невід’ємною частиною індустрії і спільноти, і буде продовжувати надавати новітнє обладнання, підвищуючи ігровий досвід всіх комп’ютерних ентузіастів.

Комп’ютерна компанія Енрон приєднується до багатомільйонних привітань ASUS ROG і з впевненістю можемо заявити, що техніка ASUS — справді одна із найкращих у світі. Бажаємо успіху та довгих років процвітання ASUS Republic of Gamers.