Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Телевізор Samsung KS9000: 4К, вигнутий екран і квантові точки

РК-телевізори свого часу повністю перевернули наше уявлення про те, як повинні і можуть виглядати телевізори, — місце масивного «ящика» в кожному будинку зайняли плоскі панелі. Samsung, в свою чергу, змінює уявлення про РК: спочатку за допомогою активного впровадження світлодіодного підсвічування, тепер за рахунок квантових точок.

Модель KS9000 увібрала в себе весь комплекс останніх досягнень Samsung в області створення РК-телевізорів, це своєрідна вершина, еталон даної технології. В першу чергу, ефект досягається за рахунок новітньої технології світлодіодного підсвічування з використанням квантових точок. Поговоримо про неї докладніше.

Телевізор Samsung KS9000 з вигнутим екраном

В Samsung SUHD TV 2016-го модельного року використовується класична рідкокристалічна технологія із застосуванням матриць VA-типу — а квантовим точкам відводиться лише роль прошарку між рідкими кристалами і світлодіодним підсвічуванням. Останнє і змушує кристали розміром від 3 до 7 нанометрів світитися — і так, вони роблять це різними кольорами.

Телевізори — такі ж гаджети, як, наприклад, і смартфони. І тенденції в їх оформленні такі ж: менші рамки, тонші межі, більше металу в оформленні. Стиль лінійки 2016 року одержав ім’я «Дизайн 360°» через візуальне «перетікання» поверхонь однвєї в іншу, наче стиків немає. Передню панель Samsung KS9000 повністю займає екран, задня — елегантно відшліфована, а товщина становить лічені міліметри.

Телевізор Samsung KS9000 з вигнутим екраном

Ключовий елемент дизайну Samsung SUHD TV 2016 — відсутність видимих роз’ємів. Частина прихована під спеціальною кришкою на задній панелі — але звідти дріт йде до блоку One Connect. Він став значно меншим, ніж раніше, але включає в себе повний набір необхідних інтерфейсів: 4 × HDMI, 2 × USB, оптичний аудіороз’єм, антенні роз’єми. На самому телевізорі, крім порту One Connect, ми бачимо ще один USB, Ethernet і слот розширення Common Interface.

Відзначимо також елегантну металеву ніжку: якщо зазвичай ця деталь не викликає ніяких емоцій — все одно плоскопанельні телевізори створені для того, щоб їх вішати на стіну, то для зігнутої моделі розміщення на тумбі виглядає більш актуальним.

Телевізор Samsung KS9000 з вигнутим екраном

Про габарити писати безглуздо — вони залежать в першу чергу від діагоналі. Модель KS9000 поставляється в чотирьох варіантах: 49, 55, 65 і 78 дюймів. Телевізори навчилися виходити в Інтернет і надавати прямий доступ до різних ігрових і Video-On-Demand сервісів вже більш, ніж сім років тому — весь цей час система тільки відточувалася, остаточно перетворюючи пристрій з простого способу відтворення картинки в центр домашніх розваг.

В основі всього лежить чотирьохядерний процесор, який забезпечує не тільки швидкодію оболонки і багатозадачність, а й гранично якісну обробку сигналу, що надходить із зовнішніх джерел. З урахуванням необхідності працювати зі складним HDR-сигналом і здатності до HDR-апскейлінгу — справ для нього вистачить з лишком.

Телевізор Samsung KS9000 з вигнутим екраном

Крім іншого, в KS9000 вбудований повноцінний медіаплеєр, здатний відтворювати файли в контейнерах MKV, MP4 і M2TS, причому з повноцінною підтримкою HDR-відео — залишається тільки знайти це саме відео в будь-якому доступі. Величезний доробок на майбутнє.

Роздільна здатність панелі KS9000 — звісно, 3840 × 2160. За рахунок використання 1152 блоків підсвічування ми отримуємо високий рівень динамічної контрастності з мінімальним, як для РК, засвічуванням. Контрастність, в залежності від призначеного для користувача режиму, тримається в районі 4000:1 — 5000:1. Причому не на шкоду яскравості, яка навіть в кіно- і ігровому режимі, налаштованих в першу чергу на досягнення максимальної глибини чорного, досягає 500 кд/м2.

Телевізор Samsung KS9000 з вигнутим екраном

Додатково до цього панель оснащена антибліковим шаром Ultra Black. За твердженням виробника, вона поглинає 99,7% зовнішнього світла. Повірити в це нелегко, але факт є факт — відблисків практично немає, дивитися телевізор комфортно при денному освітленні навіть з не максимальним підсвічуванням.

Ще два найважливіших козирі KS9000 — найвища гладкість відображення руху і час відгуку. Це тільки візуальні, суб’єктивні враження, але ніяких артефактів, розмитості і шлейфів не помітно. Проблем в ігровому режимі теж не буде — власне, РК-панелі завжди відрізнялися пристойним часом відгуку, і ця VA — не виняток.

Телевізор Samsung KS9000 з вигнутим екраном

Ну і звичайно ж, як личить топовому телевізору 2016 року, — тут вигнута панель, що комусь подобається, комусь ні, — але реалізація її дуже хороша. За рахунок технології Auto Depth Enhancer опрацьовується глибина кожного плану окремо, оптичні спотворення зводяться до мінімуму.

Щоб придбати телевізори різних виробників за демократичною ціною у Вінниці, зверніться до магазину комп’ютерної техніки Енрон або ж виберіть потрібний у інтернет-магазині Сконто. Телевізор Sony Bravia ZD9, як очікується, має з’явитися в Україні до кінця року.