Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Топ країн-виробників смартфонів

Сучасний ринок смартфонів, нерозривно пов’язаний з повсюдною доступністю технологій, багато в чому зобов’язаний своїм розквітом саме Китаю і його фахівцям. Недарма переважна більшість виробників прагне перенести на територію Піднебесної свої заводи в надії на скорочення збитків і супутнє збільшення прибутку. Єдиним недоліком рокіровок подібного роду, як і раніше залишається дратуючий погляд напис «Made in China», який в’ївся в наше життя настільки, що будь-яка згадка про корейську або тайванську збірку сприймається як ковток свіжого повітря.

Made-in-China

Китай

Основним доводом виробників, що випускають свою продукцію на території Китаю, є саме низька плата за працю. Велика кількість робочої сили і ресурсів на кшталт рідкоземельних металів також роблять свою справу, виводячи КНР на лідируючі позиції по розробці використовуваних для випуску смартфонів копалин. Згідно з офіційною статистикою, 16 з 17 рідкоземельних металів, які сьогодні видобуваються на території Піднебесної, використовуються при виробництві «розумних» пристроїв.

Тайвань

Країна, безперервно слідує за Китаєм і викликає незмінні асоціації з виробництвом. Острівна держава, прославлена такими компаніями, як Asus і HTC, впритул наближається до Китаю за частотою згадування на корпусах смартфонів, ноутбуків і планшетів. На руку тайванцям грає відносно дешева робоча сила, масовий видобуток корисних копалин і близькість до материкової частини для доставки комплектуючих.

Японія

Набагато менш поширена країна у цій галузі, якій більше до вподоби здійснювати збірку лише обраних моделей смартфонів або планшетів. Найбільш відомими в країнах СНД виробниками, здатними похвалитися клеймом «Made in Japan», є Sharp і Sony. Для пристроїв, випущених в Японії, характерне гранично якісне виконання і набагато менша в процентному співвідношенні ймовірність виробничого браку. Крім того, пристрої з Японії традиційно оцінюються трохи дорожче аналогів, що вийшли з-під руки китайських або тайваньських колег.

Південна Корея

Передостання за списком, але далеко не остання за популярністю країна, що займається виробництвом споживчої електроніки. Найвідомішим вендором, який віддає перевагу всім іншим землям, а не батьківщині, є компанія Samsung. При цьому не відстає ні на крок від головного конкурента — корпорації з Купертино. Також слідує поряд LG, яка має, однак, виробничі потужності та на Тайвані, і в Індії.

Індія

Одна з найвідоміших на сьогоднішній день країн, що активно розвивається, і насправді величезним населенням. Поряд з Китаєм Індія є не тільки основним виробником різного роду електроніки від електрочайників до суперкомп’ютерів, а й основним споживачем. Недарма все більше компаній вважають за краще випускати для індійців ексклюзивні пристрої, доступні всім іншим лише з величезною націнкою. Мабуть, даються взнаки апетити постійно зростаючого населення.

Придбати смартфони, планшети, ноутбуки та іншу техніку від компаній-виробників, згаданих вище, і не тільки, ви можете у комп’ютерному магазині Енрон та інтернет-магазині Сконто. Також візьміть участь у опитуванні у нашій групі ВК.