Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Transcend представила модулі DDR4 SO-DIMM для екстремальних умов

Кілька днів тому компанія Transcend анонсувала нову серію модулів пам’яті SO-DIMM DDR4, здатну працювати в екстремальних температурних умовах. Ці новинки призначені для промислових комп’ютерів, пристроїв спеціального призначення, вуличних систем, таких як інтерактивні кіоски та банкомати, і інших платформ, чиє призначення — надійна робота у відкритому середовищі в режимі 24/7.

Нові моделі Transcend можна використовувати і в компактних ПК, не турбуючись про їх охолодження. В основі «всепогодних» модулів пам’яті лежать спеціальні друковані плати з золотим покриттям контактів товщиною 30 мікрон, укомплектовані високоякісними конденсаторами промислового класу. Плати спроектовані з урахуванням можливого протистояння ударним навантаженням, електромагнітним збуренням або змінам температури в діапазоні від -40 до +85 градусів Цельсія.

Transcend DDR4 SO-DIMM для екстремальних умов

На практиці це означає, що нові модулі пам’яті Transcend можуть без проблем функціонувати як в Антарктиці, так і в таких суворих місцях, як пустеля Деште-Лут, яка є найгарячішим місцем на планеті з зафіксованим максимумом температури +71 градус Цельсія. Отже, вони будуть прекрасно почувати себе в тісних корпусах без достатньої вентиляції.

У нову серію входять три моделі SO-DIMM. Дві з них мають обсяг 8 Гбайт, але версія TS1GSH72V4B-I підтримує ECC, тоді як версія TS1GSH64V4B-I — ні. Більш ємний варіант TS2GSH64V4B-I випускається тільки в версії без ECC. Напруга живлення у новинок складає 1,2 вольта, рідна робоча частота — 2400 МГц, що повністю відповідає специфікаціям JEDEC.

Головним компонентом будь-якого модуля пам’яті є чіпи DRAM. Нові модулі SO-DIMM, випущені Transcend, базуються на чіпах DDR4 K4A8G08 ревізії B (ємність 8 Гбіт, B-die, 20 нм) виробництва Samsung, причому при виробництві модулів використовуються тільки відібрані і ті, що пройшли контроль на працездатність в екстремальних умовах, корпуси. Не дивно, що Transcend супроводжує новинки довічною гарантією.

Transcend DDR4 SO-DIMM для екстремальних умов

Вартість цих унікальних модулів не оголошена, але вона явно буде істотно вище вартості звичайних SO-DIMM через використання спеціальних друкованих плат, золотого покриття і добірних чіпів DRAM, здатних працювати як при екстремально низьких, так і при екстремально високих температурах.

Придбати у Вінниці модулі пам’яті DDR2, DDR3, DDR3L, DDR4, SO-DIMM від Transcend та інших виробників ви можете у магазині комп’ютерної техніки Енрон та купити їх онлайн у інтернет-магазині Сконто.