Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Transcend представляє широку лінійку твердотільних накопичувачів

Компанія Transcend представляє широку лінійку твердотільних накопичувачів, виконаних за технологією 3D NAND.

Твердотільні накопичувачі Transcend на основі пам’яті 3D NAND побудовані на основі новітньої технології флеш-пам’яті, яка дає можливість подолати обмеження традиційних чіпів 2D NAND, дозволяючи збільшити щільність запису даних за рахунок розміщення елементів пам’яті однієї над іншою, а також відрізняється більш високою надійністю і продуктивністю.

Оснащений інтерфейсом PCIe Gen3x4 і побудований на базі високоякісних мікросхем флеш-пам’яті MLC NAND, MTE850 відповідає вимогам стандарту NVMe 1.2 і забезпечує швидкість читання до 2500 МБ/с і запису до 1100 МБ/с. Цей накопичувач відкриває нові можливості для справжніх цінителів комп’ютерних ігор.

Твердотільний накопичувач MTE820 в форм-факторі M.2 відповідає вимогам стандарту NVMe 1.2 і оснащений інтерфейсом PCIe Gen3 x4, що дозволяє йому демонструвати швидкість читання до 1760 МБ/с і запису до 860 МБ/с. Виконаний на основі високоякісних мікросхем флеш-пам’яті типу 3D NAND TLC, накопичувач MTE820 — це оптимальний за вартістю твердотільний накопичувач з інтерфейсом PCIe для професійних користувачів, що працюють на високопродуктивних ПК і робочих станціях.

JetDrive 820 допоможе в одну мить підняти продуктивність і обсяг пам’яті вашого Mac. Максимальна ємність пристроїв серії становить 960 ГБ, а їх показники швидкості читання і запису досягають до 950 МБ/с, що забезпечує прекрасну продуктивність підсистеми при виконанні таких ресурсномістких завдань, як редагування відео та обробка тривимірної графіки.

2,5-дюймовий твердотільний накопичувач Transcend SSD230 поєднує в собі велику ємність до 1 ТБ, високу швидкість передачі даних і прекрасну надійність. Завдяки використанню інтерфейсу SATA III 6 Гбіт/с і застосування технології SLC-кешування, накопичувач SSD230 здійснює читання і запис даних на швидкостях аж до 560 МБ/с і 520 МБ/с, відповідно. SSD230 оснащений кеш-пам’яттю на основі мікросхем DRAM DDR3, що робить його ідеальним кандидатом на роль завантажувального диска для вашого основного робочого комп’ютера.

Побудовані на основі високоякісних мікросхем 3D NAND, твердотільні накопичувачі Transcend MTS810 (80 мм) і MTS420S (42 мм) в форм-факторі M.2 оснащені інтерфейсом SATA III 6 Гбіт/с і кешем на базі технології SLC, що дозволяє їм демонструвати виключно високу швидкість передачі даних. Ультракомпактні накопичувачі серії M.2 допоможуть підвищити продуктивність пристроїв виконаних в компактних форм-факторах.

Фірмовий пакет ПО SSD Scope, який можна безкоштовно завантажити з веб-сайту Transcend, це спеціально розроблене програмне забезпечення для моніторингу справності твердотільних накопичувачів. Серед його функцій: Drive Information (інформація про накопичувач), S.M.A.R.T. Status (статус SMART), Diagnostic Scan (діагностичне сканування), Secure Erase (надійне видалення даних), Firmware Update (оновлення прошивки), TRIM Enable (увімкнення функції TRIM), Health Indicator (індикатор справності накопичувача) і System Clone (клонування системи).