Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

У листопаді оптові ціни на 4-Гбайт модулі DDR4 виросли до $ 18

Закінчився листопад і можна підвести підсумки місячних торгів на ринку мікросхем і модулів комп’ютерної пам’яті. Згідно з прогнозами і видимими тенденціям, в листопаді середня оптова ціна на 4-Гбайт модулі пам’яті для ПК зросла до $ 18 за один модуль. У порівнянні з жовтневими цінами на модулі вартість збільшилася на 2,86%. Всі дані, уточнимо, наводяться групою аналітиків DRAMeXchange, яка входить в компанію TrendForce — це один з найбільших електронних торгових майданчиків, що обслуговує продавців і покупців пам’яті.

Купити модулі памяті DDR4 4-Гбайт

На роздрібному (спотовому) ринку ціна 4-Гбіт мікросхем DDR3 і DDR4 за місяць зросла відповідно на 6% та 2% і склала $ 2,6 і $ 2,53 за чіп. Видима в листопаді динаміка натякає, що комп’ютерна пам’ять і далі продовжить своє зростання. До того ж очікування довгих новорічних свят в Китаї змушує виробників модулів пам’яті і складальників ПК заздалегідь поповнювати запаси продукції, що веде до перевищення попиту над пропозицією і ще сильніше підвищує ціни.

Купити модулі памяті DDR4 4-Гбайт

Спостерігаючи за ходом укладання контрактів на постачання пам’яті в першому кварталі нового року, аналітики DRAMeXchange зробили висновок, що до кінця березня оптова ціна на 4-Гбайт модуль може досягти $ 20. Таке рідко буває, щоб ціни на пам’ять в першому кварталі зберігалися такими, як в четвертому кварталі або навіть перевищували їх. Поточна ситуація — це якраз той рідкісний випадок, коли пам’ять краще купувати в піковий передсвятковий квартал, якщо ви плануєте в найближчому майбутньому модернізувати підсистему пам’яті свого комп’ютера.

Купити модулі памяті DDR4 4-Гбайт

Попутно аналітики DRAMeXchange впевнені, що в 2017 році масовим продуктом стануть 8-Гбіт мікросхеми DRAM і 8-гігабайтні модулі пам’яті, які прийдуть на зміну масовим 4-Гбайт модулям. Це станеться через те, що виробники в основному переорієнтовуються на випуск 20-нм 8-Гбіт мікросхем, а їх доступність стане стимулом перейти на випуск 8-Гбайт модулів. Іншими словами, нові ПК (і ноутбуки) в 2017 році в основному отримають за замовчуванням по 8 Гбайт пам’яті. Це, до речі, також послужить фактором для збільшення оптових і роздрібних цін на пам’ять.

Купити модулі памяті DDR4 4-Гбайт

Ви можете придбати модулі оперативної пам’яті DDR3 та DDR4 у магазині комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці. Крім того, модулі пам’яті можна замовити в інтернет-магазині Sconto у розділі «Компьютерная техника / Модули памяти» з доставкою по Україні.