Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

У магазині Енрон в Вінниці можна замовити гіроборд

Купити гіроборд у Вінниці

Робот який самостійно підтримує рівновагу, гіроскутер Erover BS01A — новинка в світі сігвеїв. Сігвей — це інноваційний, безшумний і екологічно чистий засіб пересування, який сам тримає рівновагу завдяки системі автобалансування. У магазині комп’ютерної техніки Енрон доступні гіроборди під замовлення, що дозволяє Вам купити даний пристрій у Вінниці із найменшими зусиллями.

Гіроскутер Erover BS01A — відмінний засіб для розваг і пересувань. Завдяки системі підтримання балансу Ви зможете легко і просто керувати гаджетом та виконувати різні маневри. Бажаєте швидко пересуватися і виглядати оригінально? З гіробордом Erover Ви зможете насолоджуватись свободою руху, невеликою вагою, компактним акумулятором та його швидкою підзарядкою.

На одній підзарядці, яка триває півтори-дві години, гіроскутер Erover BS01A здатний проїхати до 20 км з максимальною швидкістю 10км/год. Це удвічі швидше, аніж пішки. Підходить також для початківців користувачів, оскільки має відповідний режим роботи, що обмежує різкі маневри. При покупці гіроскутера Erover BS01A Вам надається можливість урізноманітнити своє дозвілля і отримати море позитивних емоцій.

Купити гіроборд у Вінниці

Гіроскутер (гіроборд) — справді приголомшливий транспортний засіб, який запросто поміщається в сумку і працює за рахунок динамічного балансування за допомогою маховика або гіроскопа. Він може рухатись як вперед і назад, так і повертати. Вся складність управління базується на переміщенні центру мас пілота.

Гіроборд Erover BS01 має наступні технічні характеристики: потужність — 700 Вт; максимальна швидкість — 10 км/год; час підзарядки — 1-2 години. Купуючи гіроборд Erover BS01A, Ви матимете можливість отримати море позитивних емоцій і урізноманітнити свої поїздки на роботу, активний відпочинок і просто прогулянки.

Основними перевагами гіроскутера перед іншими транспортними засобами є його компактність і легкість управління, а також екологічність, мобільність і маневреність. Купити гіроборд (гіроскутер) Erover BS01A в Вінниці простіше за все у магазині комп’ютерної техніки Енрон.