Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

У продаж начали поступати гіроскутери HIPER ES

Компанія HIPER почала продажі гіроскутерів сімейства HIPER ES. Новинки легші аналогічних пристроїв з використанням гіроскопів інших виробників (вага моделей HIPER ES не перевищує 13 кг), простіші в освоєнні і помітно дешевші. В даний час в сімействі гіроскутерів HIPER налічується чотири моделі, включаючи три пристрої для дорослих: ES65, ES80 і ES100 і один для дітей — ES45.

Гіроскутер HIPER ES для дорослих та дітей

Можливо, не всі чули, що це за тип пристроїв. Гіроскутер — це вуличний електричний транспортний засіб, виконаний у формі поперечної планки з двома колесами по боках. Для руху він використовує електродвигуни, що живляться від акумуляторів, і ряд гіроскопічних датчиків для самобалансування і підтримки горизонтального положення площадки для ніг. Також цей пристрій називають: гіроборд, гіроцикл, електроскутер, міні сігвей, смартвей, смарт-сігвей.

У моделей для дорослих діаметр коліс варіюється в межах від 6,5 до 10 дюймів, що відбивається на умовах експлуатації пристроїв. На повну зарядку літій-іонної батареї моделей для дорослих йде рівно дві години.

Гіроскутер HIPER ES для дорослих та дітей

Модель HIPER ES 45 розроблена спеціально для дітей. Це невеликий скутер, розрахований на вагу до 60 кг, з 4,5-дюймовими колесами і програмним обмеженням максимальної швидкості 5 км/год. Ним можуть користуватися діти віком з п’яти років. Час зарядки HIPER ES 45 не перевищує півтори години.

На повному заряді батареї скутер для дорослих може проїхати до 20 км (моделі HIPER ES65-ES100). Мінімально допустима вага користувача скутера становить 20 кг, максимальна — 120 кг.

Гіроскутер HIPER ES для дорослих та дітей

Гіроскутери HIPER ES оснащені центральним процесором, який обробляє інформацію, що надходить від датчиків позиціонування і управляє вбудованим гіроскопом, забезпечуючи комфортне пересування. Максимальна швидкість гіроскутеров HIPER ES для дорослих програмно обмежена на рівні 15 км/год. При досягненні цього порога комп’ютер дає команду гіроскопу, який відхиляє пристрій назад, тим самим забезпечуючи безпеку користувача.

Гіроскутер HIPER ES для дорослих та дітей

Для того щоб почати користуватися скутером, необхідно повністю зарядити батарею, після чого стати на нього. Вбудований гіроскоп моментально адаптує налаштування з урахуванням ваги користувача, і скутер переходить в робочий режим. При дотриманні нескладних правил експлуатації гіроскутери HIPER ES є чудовим засобом пересування і розваги. Їх вартість варіюється від 8000 до 11600 гривень, залежно від моделі.

У вінницькому магазині комп’ютерної техніки Енрон ви зможете придбати під замовлення будь-який гіроскутер з тих, що доступні на ринку України. Це непоганий спосіб виділитись, полегшити своє пересування та отримати задоволення. Сьогодні ці транспортні засоби стають все більш популярними, але зустріти їх можна, поки що, хіба у парках розваг.