Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Установка та налаштування супутникового телебачення

Установка супутникового телебачення

Звичне ефірне телебачення не завжди може належним чином забезпечити якісний прийом всіх телеканалів. Сучасна техніка стала універсальною, поширеною і дешевою, що дозволяє будь-якому встановити супутникову антену у себе вдома або на дачі. Супутникове телебачення, незалежно від перебування телевежі забезпечує прийом будь-яких каналів в цифровій якості — а це відсутність перешкод і завжди відмінна картинка.

Комп’ютерна компанія Енрон займається професійною установкою і налаштуванням супутникового телебачення Вінниці та Вінницькій області з подальшим гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

Установка супутникового телебачення проводиться з дотриманням всіх стандартів, прийнятих в області супутникових телекомунікацій. Всі майстри мають великий досвід установок і відповідну кваліфікацію.

Установка супутникового телебачення

По Вашій заявці ми надамо Вам весь комплект для супутникового телебачення: ресівер, супутникову тарілку, кабель і необхідні комплектуючі. Нами використовується тільки офіційне сертифіковане обладнання. Монтаж буде виконаний «під ключ» незалежно від складності установки.

Наші фахівці візьмуть на себе всі роботи з гарантійного обслуговування і ремонту. Гарантія поширюється на всі види робіт. Ми встановлюємо супутникове телебачення у Вінниці вже не один рік, тому маємо неабиякий досвід у цій справі.

Ви можете самостійно купити комплект супутникового обладнання і запросити нашого майстра для його монтажу і налаштування. У майстра завжди в наявності все, що може знадобитися додатково до основного комплекту.

Ви так само можете запросити нашого фахівця налаштувати супутникову антену в разі втрати сигналу та інших проблем із уже встановленим обладнанням.

Наші консультанти допоможуть вибрати супутникове телебачення, визначать можливість установки, проконсультують по обладнанню та дадуть відповіді на всі питання щодо встановлення та налаштування супутникового телебачення.