Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Усунемо будь-які несправності у роботі комп’ютерів

Ремонт комп'ютерів Вінниця

Як ви могли помітити, із розвитком портативних пристроїв все більше і більше людей віддають перевагу ноутбукам, планшетам та смартфонам. Але для забезпечення мобільності доводиться жертвувати потужністю, тому стаціонарні комп’ютери залишаються необхідними у багатьох випадках.

Недоліком комп’ютерів, особливо не нових, є можливість їх виходу з ладу. Але без цього ніяк. Якщо ваш ПК сам перезавантажується, вимикається, видає помилки, інфікований вірусами — сервісний центр, котрий діє у складі компанії Енрон вам допоможе. Для наших майстрів звична річ відремонтувати ПК від різних виробників — Lenovo, Dell, HP, Asus, Acer та ін.

Ми знаємо, що переважна більшість користувачів не купують готовий до роботи ПК, а замовляють окремі комплектуючі, після чого збирають портібну машину з них. Наш магазин та сервісний центр також надає таку послугу, як «ПК на замовлення».

Ви можете завітати до нашого магазину або зателефонувати за номером, вказаним у контактах, зробити замовлення і через кілька днів отримати готовий комп’ютер. Ви можете бути присутнім при збиранні комп’ютера. Наша фірма має власний канал на YouTube і, з вашого дозволу, ми можемо зняти цей процес на відео та викласти в мережу з коментарями.

Для того, щоб запобігти втраті часу, грошей і нервів, рекомендуємо проводити регулярну діагностику та обслуговування комп’ютера. Це дасть нам можливість виявити майбутні проблеми і усунути їх у зародку. Все ж, якщо поломка сталася, не зневіряйтеся.

Ремонт комп'ютерів Вінниця

Наш сервісний центр пропонує комп’ютерну допомогу організаціям і приватним особам, виконуючи ремонт комп’ютерів будь-яких виробників. Так само ми виконуємо планове технічне обслуговування, профілактику комп’ютера і оптимізацію роботи, тонке налаштування та ремонт комп’ютерів, післягарантійне обслуговування.

За наявності у Вас потреби або бажання, співробітники компанії Енрон проведуть швидку і правильну установку програмного забезпечення, операційної системи, налаштують антивірусний захист.

Якщо Ваш комп’ютер: гальмує, шумить, зависає, повільно завантажується, не працюють програми, самостійно перезавантажується або вимикається — ми це усунемо. Ми Вам допоможемо швидко позбутися проблем, проведемо ремонт комп’ютера, незалежно від складності і дамо можливість отримувати задоволення від роботи з ПК.

Ми знаходимося у густонаселеному районі міста Вінниця, за адресою: вул. 600-річчя, 21.