Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

В Apple назвали причини відмови від слота SD у MacBook Pro

З недавнього листування користувача зі старшим віце-президентом Apple з міжнародного маркетингу Філом Шиллером (Phil Schiller) ми вже знаємо, чому нові MacBook Pro так і не отримали більше 16 Гб оперативної пам’яті. Однак видання The Independent пішло ще далі, взявши у пана Шиллера розгорнуте інтерв’ю, в якому йому було поставлено не один подібне питання.

Ноутбук Apple MacBook Pro з OLED-панеллю

Зокрема, топ-менеджеру довелося пояснювати журналістам, чому в представлених на минулому тижні MacBook Pro відсутній слот для карт пам’яті, що дозволяє фотографам швидко «перекидати» знімки з камери в ноутбук, але зате зберігся 3,5-мм аудіороз’єм, ліквідований в iPhone 7.

Ноутбук Apple MacBook Pro з OLED-панеллю

Ідею відмови від слота SD Філ Шиллер виправдав тим, що все більше моделей цифрових фотоапаратів підтримують технології бездротової передачі даних. Якщо ж власник ноутбука продовжує регулярно користуватися картами пам’яті, то простим і навіть більш зручним рішенням для нього стане придбання зовнішнього картрідера. Адже в такому випадку можна вибрати пристрій, який буде підтримувати не тільки формат SD, але і, наприклад, CompactFlash, який також популярний в фотоапаратах, переважно в «просунутих» «дзеркалках».

Ноутбук Apple MacBook Pro з OLED-панеллю

Що стосується 3,5-мм аудіороз’єму, то топ-менеджер пояснив, що у випадку з iPhone 7 відмові від нього нічого не перешкоджало, адже музику зі смартфона найчастіше слухають через навушники, або підключають його до звуковідтворюючих пристроїв за допомогою Bluetooth. З MacBook Pro ситуація інша — з подібними ноутбуками нерідко використовується набагато більш серйозне звукове обладнання, включаючи студійні монітори, підсилювачі та іншу професійну аудіоапаратуру, в якій немає ні роз’ємів Lightning, ні модулів Bluetooth.

Говорячи про майбутнє техніки Apple, Філ Шиллер зізнався, що з урахуванням тих радикальних змін, які вона зазнала за останні 25 років, йому важко передбачити, якою вона стане в майбутньому. Однак він висловив упевненість в тому, що і через 25 років компанія буде випускати ноутбуки.

Ноутбук Apple MacBook Pro з OLED-панеллю

Apple MacBook як не можна краще підходить для офісної роботи, презентацій, ділових зустрічей та споживання контенту (відео, інтернет). Магазин комп’ютерної техніки Енрон дозволяє вам придбати Apple MacBook будь-якої моделі у Вінниці з тих, які доступні в Україні. Також купити MacBook можна у інтернет-магазині Сконто, навіть не виходячи з дому або не покидаючи робоче місце.