Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

В Енроні можна швидко купити коврики під мишку

Купити коврик для мишки у Вінниці

Ви ніколи не замислювалися про важливість килимка для комп’ютерної мишки? І чи є користь від цього аксесуара, коли оптична або лазерна миша справляється зі своїм завданням на будь-якій поверхні. Невже є істотні фактори, що впливають на наявність килимка в комплектації комп’ютера?

Не важливо, яка у Вас мишка, але для рівного її ковзання потрібна площадка (килимок), яка в свою чергу буде позбавлена ​​будь-яких спотворень. Проте, все залежить від Ваших звичок та вподобань. Для роботи в Інтернеті навряд чи потрібно точне наведення або швидкість курсору, тому досить простого аркуша А4, текстура якого непогано виконує роль килимка.

Аркуш паперу або шматок лінолеуму, звичайно, непогано, але виглядає такий варіант, м’яко кажучи, негарно. На відміну навіть від простеньких моделей килимків, де Ви отримуєте рівну поверхню з графічним малюнком, прогумований низ виключає ковзання і рівні кути, які не будуть задиратися стикаючись з ніжками мишки.

Купити коврик для мишки у Вінниці

Тому магазин комп’ютерної техніки Енрон пропонує придбати коврик під мишку для всіх бажаючих. Особливо, для для геймерів, адже такий килимок забезпечить високу стійкість до стирання, дасть легкість управління і точність позиціонування, що так важливо в багатьох стрілялках і RPG. У нашому асортименті є коврики для геймерів із зображеннями моментів улюбленої гри — коврики Counter-Strike, Call of Duty, World of Tanks, Dota 2 та ін.

Універсальні килимки для миші Art-Pad (із зображенням) вироблені з сертифікованих європейських матеріалів, спеціально розроблених для даного виду продукції. Верхній шар — жорсткий ПВХ товщиною 0,3 мм, з нанесеним на гладку сторону малюнком. Нижній шар — спінений м’який ПВХ товщиною 1 мм (антиковзаючий). Загальна товщина коврика становить 1,4 мм. Завдяки нижньому фіксувальному шару килимок не ковзає під час Вашої роботи за комп’ютером.

Купити коврик для мишки у Вінниці

Купуючи коврик для мишки, можете бути впевнені у наступному: — Повна відсутність вірогідності розшарування, завдяки зварюванню шарів по усьому периметру; — Високий рівень ергономічності, завдяки тонкій, але міцній конструкції.

Усі килимки під мишку прекрасно сумісні з лазерними і оптичними мишками. Завдяки нижньому фіксувальному шару килимок не ковзає під час роботи за комп’ютером. Особлива структура верхнього шару коврика захищає ніжки миші від стирання, значно подовжуючи термін служби девайса. Також килимок береже стіл від подряпин і потертостей, які неминуче виникають через якийсь час при роботі на незахищеній поверхні.

Вибрати і купити ігровий коврик під мишку із зображенням буде дуже просто, якщо Ви завітаєте до магазину Енрон. Окрім наявних в асортименті ковриків, Ви можете замовити коврик для мишки у стилі будь-якої гри, а також більш «ніжні» коврики. Також можна придбати коврик під мишку в інтернет-магазині Sconto.