Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

В магазині Енрон можна купити радіокеровані моделі авто

Купити радіокеровану модель

Сьогодні все більшої популярності набувають різноманітні хоббі, пов’язані із використанням сучаних технологій. Це віртуальна реальність, ігри, безпілотники і моделі техніки із дистанційним управлінням. Оскільки до літа вже рукою подати, ми хочемо Вам повідомити, що магазин комп’ютерної техніки Енрон має у своєму асортименті, окрім ПК та смартфонів, ще й інші засоби для розваг. Зокрема, якщо Ви полюбляєте активний відпочинок — можете замовити та купити радіокеровані моделі автомобілів в Вінниці.

Однією із найбільш відомих марок радіокерованих моделей є Traxxas. Але це далеко не все — в нашому магазині завжди можна замовити радіокеровані моделі ECX, Auldey, JP383, XQ різного дизайну та функціональності. Кузови пофарбовані в повній відповідності з колірною схемою реально існуючих автомобілів команд Traxxas, ECX та інших. Усі моделі оснащені потужним колекторним двигуном і спеціальним регулятором обертів. При використанні включеної в комплект акумуляторної батареї максимальна швидкість досягає 50 км/г.

Купити радіокеровану модель

У комплект із моделлю включена радіоапаратура Traxxas TQ. Робоча частота становить 2.4 ГГц, а сучасний протокол передачі даних і функція Fail Safe забезпечують високу якість сигналу і захищеність від перешкод. При підключенні iPhone / iPod touch до док-станції, Ви можете легко програмувати передавач і виводити на екран показання телеметрії.

Окрім цього, Traxxas — швидка і високоточна цифрова сервомашинка. Як і всі компоненти електроніки виробництва Traxxas, вона захищена від попадання води і пилу. На моделі встановлені алюмінієві хаби і поворотні кулаки, що підвищує жорсткість і точність рульового управління. Сталеві стабілізатори підвищують стійкість і керованість. Металевий редуктор дозволяє витримувати значні ударні навантаження. Сталеві шестерні забезпечують передачу великих зусиль і володіють підвищеним ресурсом. Силіконові прокладки корпусу та гумові вставки підшипників мінімізують тертя, а також надійно захищають механізм від попадання бруду і води.

Купити радіокеровану модель

Якщо Ви придбаєте радіокеровану модель Traxxas або іншої марки в магазині Енрон, Ви отримаєте у комплекті:

 • Повністю зібране шасі моделі Traxxas
 • Встановлений електродвигун Traxxas Titan
 • Вологозахищений електронний регулятор швидкості Traxxas XL-5
 • П’ятиканальний мікроприймач Traxxas TQ 2.4Ghz
 • Вологозахищена цифрова сервомашинка Traxxas
 • Пофарбований корпус з наклейками
 • Двоканальний передавач Traxxas TQ 2.4Ghz
 • Акумулятор Traxxas Power Cell
 • Зарядний пристрій (працює від мережі 220v)
 • Інструкція
 • Трубочка для антени приймача
 • Хрестовий / колісний ключ.

Окрім того, що в магазині комп’ютерної техніки Енрон можна купити радіокеровану модель автомобіля стандартної комплектації, Ви ще можете замовити тюнінг машинки. Або купити в Вінниці необхідні деталі в провести його самостійно. Наприклад, у радіокерованих моделях Traxxas можна з легкістю змінити зовнішній вигляд, корпус, колір, поставити інше шасі або і взагалі зробити наявну модель унікальною. Якщо Ви — любитель радіотехніки, активного відпочинку та автомобілів — не впустіть можливість придбати радіокеровану модель авто у Вінниці.