Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

В Україні офіційно представлено 6-е покоління процесорів Intel

6-е покоління процесорів Intel

Незважаючи на те, що нові процесори вже активно використовуються українськими користувачами, їх офіційної презентації в Україні не було. А побачили світ нові чіпи ще у 3 кварталі 2015 року. Минулого місяця компанія надолужила згаяне, зібравши партнерів і представників преси під дахом Nivki-hall. На заході представники компанії розповіли про переваги нових процесорів, а партнери показали найсвіжіші моделі пристроїв на базі Intel Core 6-го покоління.

Експерти із застосування технологій Intel відзначили, що нові обчислювачі помітно виросли в продуктивності і продемонстрували результати в процентному співвідношенні. Наприклад, продуктивність у вимогливих програмах та іграх зросла в середньому на 33%, а для офісної роботи цей показник становить 26%.

Незважаючи на збільшення потужності, розробникам вдалося знизити енергоспоживання. Це здійснюється за допомогою технології Intel Speed ​​Shift, і її можна порівняти з автоматичною коробкою передач — комп’ютер сам вирішує, коли йому слід запуститися на максимум, а коли взяти тайм-аут. Завдяки цій функції і ще одній новій — Image Signal Processor, — зменшується час реакції на зміни навантаження до 30 разів.

Окрім високої швидкості роботи та енергоефективності, було відзначено, що час автономної роботи збільшився майже в 3 рази і в 30 разів покращилася графіка в порівнянні з ноутбуками 5-річної давності. А самі пристрої виглядають вкрай привабливо — супер тонкі і дуже легкі.

6-е покоління процесорів Intel

Взагалі, увесь захід пройшов під девізом «відкриваємо нове, нічого ностальгувати за старим». Спікери розповіли про старт кампанії PC Refresh — спільну акцію Intel, Microsoft і провідних виробників пристроїв, головна ідея якої полягає в тому, що не варто зациклюватися на старих і «гальмуючих» ноутбуках, коли світ технологій дозволяє використовувати максимальні можливості.

Адже лептопи 5-річної давності повільно завантажуються, запускають програми і люблять підвисати. Більше того, вони громіздкі і важать понад два кілограми. Сучасні пристрої набагато кращі, симпатичніші та потужніші. Тим більше, у користувача тепер є величезний вибір. Ноутбуки, міні-ПК, моноблоки, планшети, пристрої 2-в-1 та інші. Всі вони дозволяють реалізувати максимум можливостей, не обтяжуючи свого власника великою вагою і «тугим» процесором.