Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

В Японії почалися продажі веб-камер RealSense

Технологія Intel RealSense рекламується вже давно. Крім іншого, вона дозволяє використовувати функцію Windows Hello, тобто здійснювати вхід в середовище Windows 10 за допомогою розпізнавання особи користувача.

Зі звичайними веб-камерами, які не мають інфрачервоного модуля визначення глибини простору, ця функція не працює, а значить, і користі для переважної більшості користувачів не представляє, навіть якщо вони і хотіли б використовувати таку можливість. Знайти камеру з підтримкою RealSense досі було досить складно, але тепер все має змінитися — нарешті вона з’явиться в магазинах.

Веб-камера Intel RealSense

В Японії розпочався офіційний продаж камери Intel RealSense 3D SR300. Зовні вона нагадує маленьку копію Xbox Kinect і більш пристосована до використання спільно з настільними системами, ніж Kinect, розрахований на те, що користувач знаходиться на значній відстані від телевізора, до якого підключена ігрова консоль Microsoft.

SR300 підтримує захоплення відео в форматі 1080p з частотою 60 кадрів в секунду. Коштує камера майже 25 тисяч японських ієн, тобто близько $ 230. Навіть з урахуванням розширеної функціональності пристрою це досить солідна сума. Не кожен зважиться на покупку настільки недешевої веб-камери.

Веб-камера Intel RealSense

Але на додаток до звичайної зйомки відео, в конструкції SR300 передбачена додаткова інфрачервона камера та інфрачервоний лазер. Їх поєднання дозволяє камері працювати в якості 3D-сканера, а також розпізнавати жести користувача і вирази облич. Підключається новинка до порту USB 3.0, від нього ж живиться і не вимагає додаткових адаптерів.

Поле роботи у даній моделі знаходиться в межах 20-120 сантиметрів від об’єктивів. Встановлюється SR300 або на верхній край монітора за допомогою класичної «прищіпки», або на невелику триногу-штатив, що входить в комплект поставки. Як програмна платформа підтримується тільки 64-бітна версія Windows 10.

Веб-камера Intel RealSense

В Україні нові веб-камери з технологіями Intel ще недоступні. Втім, це не завадить придбати у вінницькому магазині комп’ютерної техніки Енрон, а також в інтернет-магазині Сконто, досить просунуті на сьогодні веб-камери для стрімінгу, прості веб-камери для спілкування, а також операційну систему Windows 10, без якої у майбутньому RealSense не зможе працювати.