Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Вібро-колонки ColorWay Vibro Speaker для розваг

Купити вібро-колонки ColorWay

ColorWay Vibro Speaker — представник цікавого для кожного любителя акустики сімейства вібро-колонок. Віброколонка — пристрій, який готовий виступати в ролі акустики тільки в парі з іншим предметом, точніше його поверхнею. Цим «іншим» може бути що завгодно: підлога, стіл, дерев’яний брусок, взагалі будь-яка банка і склянка. Тобто підійде будь-яка поверхня, яка не буде глушити вібрації, а навпаки, сприяти їх кращому поширенню.

ColorWay Vibro Speaker за габаритами трохи більша за упаковку з іграшкою з Kinder-сюрпризу. Пристрій доступний у декількох колірних варіантах. На сайті виробника можна знайти їх повний перелік: чорна, біла, синя, оранжева, зелена і рожева. Відповідно, Ви можете купити або замовити вібро-колонку будь-якого кольору у магазині комп’ютерної техніки Енрон.

Колонка приклеюється до поверхні за допомогою липучок (всього в коробці їх три штуки, одна відразу наклеєна на гаджет, а дві інші — чекають своєї години в окремому пакетику). Липучки втрачають свої споживчі якості швидко, для подальшого використання виробник рекомендує їх промивати під водою. Робити це слід обережно, щоб не залити водою електроніку. Звучання дуже сильно залежить від предмета, до якого приєднується гаджет. І це відкриває для власника ціле поле для цікавих експериментів.

Купити вібро-колонки ColorWay

Музичні дані вібро-колонки ColorWay VibroSpeaker досить слабкі, якщо використовувати її без кріплення до поверхні. Виправданою покупкою вона стане, якщо перед вами стоїть завдання знайти компактний пристрій, який трохи поліпшить музичні здібності смартфона або стане колонкою для плеєра.

Вібро-колонка — річ недорога і не буде бити по гаманцю, пожирати ресурси акумулятора смартфона і поміститься в кишеню. І при цьому Ви розумієте, що представники класу вібро-колонок створені для того, щоб економити місця в рюкзаку і дивувати публіку, але аж ніяк не для того, щоб догоджати слуху людей, які люблять музику.

Вібро-динаміки ColorWay — пристрої оригінальні і дуже функціональні. З ними можна отримати гучний звук коли і де завгодно, і при цьому не доведеться носити з собою великий, важкий пристрій типу магнітофона. До того ж, є у них ще одна перевага — багато веселощів, які вони приносять при кожному використанні.

Вібро-колонки є різні. І якщо ColorWay VibroSpeaker не відповідає Вашому смаку, у комп’ютерному магазині Енрон завжди можна придбати вібро-динаміки інших виробників та дизайну. При цьому у них фактично немає ні аналогів, ні конкурентів. І коштують вони недорого, трохи більше 150 гривень. Досить скромна ціна за такий оригінальний, «фанатський» пристрій.