Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Виконаємо заправку картриджів чорнилами або тонером

Заправка картриджів у Вінниці

Сьогодні було б дуже важко обійтись без техніки для друку документів та фото. Картридж для лазерного принтера, та і для струменевого також, зазвичай закінчується в самий невідповідний момент — наприклад, терміново потрібно роздрукувати документ. Не завжди є гроші на новий картридж, коштують нові картриджі дуже дорого, часто — половину від вартості принтера.

У такому випадку необхідно зробити заправку картриджа. Це послуга обійдеться вам в рази дешевше, необхідно буде тільки купити чорнило або тонер і заправити картридж. Одна з головних сфер діяльності комп’ютерної фірми Енрон, окрім продажу комп’ютерів та аксесуарів — це ремонт і заправка картриджів у Вінниці.

Зрозуміти, чи настав час для заправки лазерного картриджа, досить просто — при друку з’явилася біла вертикальна смуга на папері. Якщо вона є, це означає, що тонер закінчився, і лазерний картридж дійсно треба заправити. Майстри нашого сервісного центру у Вінниці швидко заправлять лазерні картриджі і це обійдеться вам досить дешево.

Заправка картриджів у Вінниці

У багатьох лазерних картриджах встановлений чіп, який рахує кількість витрачених чорнил (тонера). Наші спеціалісти проведуть скидання показників чіпа лазерного картриджа. Заправка картриджа здійснюється протягом 15-30 хвилин. Якщо Вам необхідно заправити картридж швидко, то передзвоніть, будь ласка, перед приходом до нас. У такому випадку наш фахівець позначить Вам час приходу, щоб він міг відразу приступити до роботи.

Наша лабораторія по заправці картриджів, оснащена всім необхідним: інструментами, промисловою витяжкою, засобами індивідуального захисту і найголовніше — у нас працюють досвідчені майстри, котрі пройшли багаторазове навчання і авторизацію.

Як тільки Ви помітили, що Ваш принтер почав працювати не належним чином, або вам потрібно швидко заправити картридж, не варто тягнути час. Звертайтеся до нас, і ми виконаємо ремонт за прийнятною ціною у короткий термін.